Rüyada Camdan Atlamak

Rüyada camdan atladığını gören rüya sahibi kişinin kendisini tehlikeli ve riskli durumlar içerisine sokacağına inanılır. Kişinin hayatındaki bazı birtakım konularda endişe ve korku duyduğuna da işaret eder. Rüyada camdan atlamak kişinin büyük zararlara uğrayacağına maddi ve manevi konularda düşüş yaşayabileceğine de işaret eder. Rüyasında oldukça yüksek bir binanın camından atladığını gören kişinin başına yakın çevresi tarafından bir bela gelecektir.

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görülmesi bütün sırların ortaya çıkacağına ve gizlenmekte olan tüm olayların ifşa olmasına işaret eder. Rüyasında camı gören kişinin hayallerinin fazla yüksekte ve boş olduğu da söylenmektedir. Cam gören kişinin ilişkisinde de kalbinin kırılacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin son derece geçici olan hevesler peşinde koştuğu ve bu heveslerinden arınması gerektiği şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyada Pencereye Cam Taktırmak

Rüyasında bir pencereye cam taktırdığını gören kimse, yanlış ve doğru olmayan bir haber alacak demektir. Rüya asılsız dedikodulara ve arkanızdan konuşmakta olan kişilere işaret eder. Bu tür bir rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendi hayatına çeki düzen vermesi gerektiği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Cam Kırmak

Rüyasında camı kırdığını gören kişi ise yakın dostlarından birini tuhaf bir şekilde kaybedecek demektir. Rüyada pencere camının kırılması ve her yerin cam kırıkları ile dolması ise asılsız haberler duyacağınıza ve bu haberlerin asılsız olduğunu çok kısa sürede öğreneceğinize yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!