Rüyada Beyaz Örtü Görmek

Rüyada beyaz bir örtü görülmesi rüyayı gören kişinin büyük bir sırrı olduğuna ve bu sırrın ortaya çıkmak üzere olduğuna işaret eder. Çevresindekilere zarar verebilecek olan bu sırrın korunması gerektiği de rüyanın yorumları arasında yer almaktadır. Rüyada beyaz örtü görmek aile içerisinde büyük bir dayanışma yaşanacağına ve hataların sonlandırılacağına da yorulur. Büyük bir dayanışma içerisinde olacak olan aile bireyleri aynı zamanda yakın çevreleri ile de dayanışma içerisine girerler.

Rüyada Beyaz Örtü Almak

Rüyasında beyaz örtü satın aldığını gören kişi eğer bekar ise kısa süre sonra nikahlanacağına inanılır. İslam açısından başında beyaz bir örtü gördüğünü gören kişiler Hac yolculuğu yapmak üzere yola çıkarlar. Dini gereklilikleri yerine getiren ve Allah korkusunu yüreğinde taşıyan kişilerin son derece büyük sevaplar işleyeceğine de yorumlanır.
Beyaz örtü alan kişilerin aile bireylerinde sağlık sorunlarının uzun yıllar boyunca ortaya çıkmayacağına inanılır. Alınmış olan beyaz örtünün kirli olması rüya sahibi kişinin hayallerinde bazı olumsuz durumlar yaşanacağına yorulur.

Rüyada Başına Beyaz Örtü Örtmek

Bekar olan bayanlar bu rüyayı gördükleri zaman kısa süre içerisinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacaklar demektir. Sürpriz bir şekilde karşılarına çıkacak olan bu kişi ile işler yolunda gidecek ve nikahlanacaklardır. Hac yolculuğuna da alamet olduğu söylenen bu rüya kişinin bütün hayatının huzurlu geçeceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın