Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada beyaz bir gömleğin görülmesi, rüyayı gören kişinin aklında olan önemli bir düşüncenin yakın zamanda olumlu sonuçlanacağını gösterir. Temize çıkabilmek, ferahlamak ve huzur bulabilmek şeklinde de yorumlanabilmektedir. Rüyada beyaz gömlek görmek kısmet olarak da yorumlanır. Bu kısmet maddi ve manevi bir kısmet olabilir.

Rüyada Beyaz Gömlek Ütülemek

Haksız bir tarafa karşı gereksiz savunma olarak yorumlanır. Bu kişi bir arkadaşınız veya yakın çevrenizdeki bir tanıdığınız olabilir. Herhangi bir konu için o kişiye vereceğiniz destek sonrasında büyük bir pişman yaşayabilirsiniz. Bu rüya sahibi kişinin aynı zamanda yakın çevresinden büyük bir maddi zarar göreceği de söylenmektedir.

Rüyada Beyaz Gömlek Giymiş Birini Görmek

Rüya sahibi kişinin hayatında kısa zaman içerisinde olumlu yönde değişiklikler yaşanacağına yorulmaktadır. Değişiklikler maddi olabileceği gibi aynı zamanda manevi değişiklikler de olabilir. Kişinin tarafından tanımadığı veya samimi olmadığı kişiler ile yakın ilişkiler içerisine gireceği ve bu ilişkilerden maddi anlamda kazançlı çıkacağı söylenmektedir.

Rüyada Beyaz Gömlekli Erkek Görmek

Rüyada beyaz gömlek giymiş bir erkek görmek hayırlı birtakım işlerin yolunda gideceğine ve gerçekleşeceğine yorulur. Rüya sahibi kişi için son derece önemli olan birtakım konularda başarılı olacağı şeklinde de yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Beyaz Gömlek Aldığını Görmek

Bir kişiye verdiğiniz değeri işaret eder. Değer verdiğiniz bu kişi gelecekte sizin hayatınıza büyük bir katkı sağlayacak demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Murat atçı

Yeni bir işe girmişim arkadaşlarla iki memleketteki mezarlığı bölen araç yolun kaldırımında yürüyoruz ben arkadaşlara göre çift maaş alacağım ancak eski bakan Tuğrul TÜRKEŞ bana diyorki senin durumun iyi durumu iyi olmayan arkadaşa ikinci maaşını verdireceğim diyor bende olumlu karşılamıyorum sonra bir şehiriçi otobüsüne biniyoruz ben evin ordaki durakta iniyorum ceketimin altına bakıyorum bembeyaz bi gömlek var oh be diyorum işe başlamışım.

Kemal Saygı

Rüyamda “””babamın hediye aldığı gömlek üstümdeyken gömleğe sigara değiyordu sonra bende babam görmesin yenisi alayım diyordum”””” bu rüyanın anlamı nedir