Rüyada Cuma Namazı Görmek

Rüyasında Cuma namazını gören kişinin yapacağı işlerde ve tüm çalışmalarında kul hakkını gözettiği ve Allah korkusu taşıdığı şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada Cuma namazı görmek kişinin yapacağı bütün iyiliklerin ve ibadetlerin Allah katında kabul edildiğini de işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin uzun süredir hayal ettiği ve yapmayı istediği şeyleri yapacağına ve bu hayallere rahat bir şekilde ulaşacağına da delalet eder.

Rüyada Camide Cuma Namazı Kıldığını Görmek

Rüyasında camide Cuma namazı kıldığını gören kişinin rüyası Cuma namazının kılınması ile aynı anlamlara gelmektedir. Yapılan tüm ibadetlerin Allah rızasında yapıldığına ve Allah katında karşılığını bulacağına delalet eder.

Rüyada Abdestsiz Cuma Namazı Kıldığını Görmek

Rüyasında abdestsiz bir şekilde Cuma namazı kıldığını gören kişinin üzülüp hasta olacağı söylenir. Ayrıca büyük sıkıntılara yol açabilecek olaylar ile karşı karşıya geleceği şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir.

Rüyada Cuma Günü Cenaze Namazı Kıldığını Görmek

Rüyasında Cuma gününde cenaze namazını kıldığını gören kişinin sevdiği ve değer verdiği birisinden alacağı büyük bir yatırım söz konusudur. Ayrıca bazı kişilere göre bu kişilerin yakınlarının büyük bir yıkım yaşayacağı ve onların ölüm haberini alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Cuma Namazını Herhangi Bir Yerde Kıldığını Görmek

Rüyasında Cuma namazını herhangi bir yerde kıldığını gören kişinin dini gereklilikleri yerine getirdiği ve hayatındaki herkese bu gereklilikleri aşıladığı söylenir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

gökhan-yay

Merhaba….Rüyamda-cuma-saati-seferi-mesafede-olup-cuma-namazını-kılmak-için-abdest-alıyordum-bu-arada-farza-durulmuştu-geç-kalmıştım-abdest-alırken-sular-kesildi-daha-sonra-bidondan-su-dökerek-abdestimi-aldım-ve-ikinci-rekatın-son-secdesinde-imama-yetiştim-sonra-rüyadan-çıktım-gibi-hatırlıyorum-bu-ne-anlama-gelir?teşekkür-ederim