Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek, kişinin maddi anlamda rahatlayacağını gösterir. Varsa borçlarının hafifleyeceği, daha refah içinde yaşayacağı ve hayatta keyif alacağı bir döneme gireceğini gösterir. Bu rüya kişinin aynı zamanda mesleki anlamda da ilerleme kaydedeceği ve buna bağlı olarak kazancının da artacağını müjdeler. Bugüne kadar yaşadığı dert dolu günlerin sona ereceği, gözyaşı döktüğü günleri geride bırakacağı ve artık geçmişe bir sünger çekeceği günlerin habercisidir.

Kapı Silmek

Kişinin rüyasında kendisini kapı silerken görmesi de hayırlara vesiledir. Ailesinde yaşanan sorunların hallolacağı kavgaların ve dargınlıkların biteceği anlamına gelir. Hatta yaşanan maddi sorunlar yüzünden geçim sıkıntısı çekilen günlerin de geride kalacağı anlamına gelen bu rüya kişiye artık ailesi ile birlikte mutlu olacağını müjdeler.

Temizlik Yapak

Temizlik yapmak aslında tüm sorunların ortadan kalkacağı ve rüyayı gören kişinin artık rahata ereceğini gösterir. Hem maddi hem de manevi anlamda huzura ereceğine işaret bu rüyada kişinin artık mutluluğu yakalayacağı ve dertlerini arkasında bırakacağı anlamına gelir.
Kişi geçmişte ne kadar maddi sıkıntı çektiyse bu rüyadan sonra da bir o kadar rahatlama yaşayacaktır. Özellikle maddi anlamda eli oldukça bolluğa ulaşacak olan rüya sahibi için artık refah günler kapıdadır. Psikolojik olarak da rahatlayacak olan kişinin kendini bir kuş gibi hafif hissederek yüreğindeki daralmadan da artık kurtulacaktır. Kısacası rüyada temizlik işleri ile uğraşmak her zaman iyilik, bolluk ve mutluluk olarak yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın