Rüyada Cennete Gitmek

Rüyada cennete gitmek, bir kişinin göreceği en hayırlı rüyalardan biridir. Dua ettiği yaratandan dilediği her isteğin gerçekleşeceği anlamına gelen bu rüya, kişinin hac yolculuğuna çıkacağı ve sağlık sorunlarının yok olacağına delalettir. Cennete gittiğini gören kişi gerçek dünyada yaşadığı tüm sıkıntılarını geride bırakır ve onların yerine mutluluk ve sevinçlere hâsıl olur. Ayrıca rüya sahibinin, hayırlı ve vatanına hizmet edecek hayırlı işlere imza atacak evlatlara sahip olduğu ya da olacağına delalet eder. Rüya sahibinin iyi niyetli olduğu sürece adım attığı her işte başarılı olacağına işaret eder.

Cennetten Kovulmak

Kişi rüyasında cennetten kovulduğunu görüyorsa, bu onun ısrarla yanlışın peşinden gittiğine işaret eder. Yani kendisine yapılan iyi niyetli uyarılara ve nasihatlere kulak asmadığı ve inatla bildiğini okuduğuna delalettir. Bir derdi olması halinde kimden medet umsa, hep kötülükle karşılık alacağına işarettir. Cennetin kapılarının kapandığını görmesi halinde ise, bir yakınının hatta aileden birinin vefat haberini almasına delalet eder.

Ölmeden Cennete Gitmek

Rüya sahibinin her zaman namuslu, dürüst ve haramda uzak bir hayat sürdüğüne işaret eder. Her zaman kendisi ve etrafındakiler için doğru ve adaletli olanı yapmaya çalışır. Rüya sahibinin anne ve babasından her zaman hayır duası alması ve onların kendisinden razı olması anlamına gelen bu rüya, kişinin tüm isteklerinin dünya gözüyle gerçekleştiğini görmesi anlamına gelir. Ayrıca dürüst ve namuslu olmasından dolayı rüya sahibinin rızkının da artacağına işaret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!