Rüyada Cam Kapı Görmek

Rüyada cam kapı görmek, rüyayı gören kişinin daha sevgi ve anlayışa ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Genel anlamda hassas bir yapısı olduğundan kişi olaylara her zaman duygusal açıdan bakar ve yaşanılan durumları gerektiği gibi değerlendiremez. Kişinin yeni kararlar alırken özellikle de işleri ile ilgili durumlarda her zaman duygusal kararlar alması sebebiyle bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir. Rüya sahibinin bu anlamda maddi sıkıntılar yaşayacağı ve zarara uğrayacağına işarettir.

Cam Kapıdan Geçmek

Kişi rüyasında cam kapıdan geçtiğini gördüyse, bu onun sosyal ilişkilerinde arkadaşlarını seçerken her daim şeffaflığa önem verdiğini içi ne ise dışı da o olan insanlardan seçtiğini gösterir. Ayrıca rüyayı gören kişinin temiz kalpli olmasından kaynaklı her daim insanlara yardımcı olarak çokça sevap işlediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin beklediği hayırlı haberi gelmesine ve hayatında bir dönüm noktası olacağına işarettir.

Cam Kapıyı Kırmak

Kişi rüyasında cam kapıyı kırdığını görüyorsa, aslında çok da hayra alamet değildir. Rüya sahibinin başında bazı kara bulutların dolaştığı ve uğursuzlukların bir türlü peşini bırakmadığı anlamına gelir. Sürekli olarak hayal kırıklığı yaşayan rüya sahibinin neredeyse tüm hayatı boyunca bu tarz şeyler yaşamaya devam edeceği ve sürekli mutsuzluklarla boğuşacağı anlamına gelir. Aslında bir bakıma da uyarı niteliği taşıyan bu rüyanın, kişinin yaşadığı tatsızlıklardan ders çıkartması ve aynı hataları bir daha yapmaması adına dikkat alınması gereken bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın