Skip to Content

Rüyada Burma Bilezik Görmek

Rüyada burma bilezik görmek güzelliğe işaret eder. Kişinin dış görünüşüne özen gösteren, deyim yerindeyse takıp takıştıran ve herkese güzel görünmek için çaba sarf eden biri olduğuna yorulur. Bir erkeğin rüyasında burma bilezik görmesi ise hayra yorulmaz ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik taktığını görmek hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin toplumda saygı gören ve iyi bir konuma sahip biri olduğuna, eşi veya sevdiği birinden bir hayır göreceğine, el üstünde tutulacağına işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada altın bilezik bulmak kısmet demektir ve rüya sahibi bekârsa kendisi için hayırlı olacak biri ile yakın zamanda bir evlilik hazırlığına başlayacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin iş hayatındaki şansının artacağına ve başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine sonunda maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşup, iyi yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Almak

Rüyada altın bilezik hediye almak kişinin kolay yoldan elde edeceği toplu paraya işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin bir mirasa konacağına ya da bir yatırımdan gelecek paraya ortak olacağına da tabir edilir.

Rüyada Birinin Koluna Altın Bilezik Takmak

Rüyada birinin koluna altın bilezik takmak rüya sahibinin bir konuda menfaati için bir işe gireceğine ve kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyada sahte bilezik takmak ise bir konuda olumsuz bir duruma düşmemek için söylenen beyaz yalanlara yorulur.