Rüyada Branda Görmek

Rüyada branda görmek kişinin bazı gerçekleri sakladığına ya da göz ardı ettiğine işaret eder. Rüya sahibinin geçmişinde yaşadığı ve sır olarak sakladığı olumsuz durumların olduğuna ve bunların su yüzüne çıkmasından korktuğuna yorulur. Ayrıca bu rüya kişinin geçmişte yaptığı hataları kapatmak, örtbas etmek için uğraşmasının çevresi tarafından algılanacağına ve her şeyin ortaya döküleceğine işaret eder. Rüya sahibinin geçmişi ile yüzleşmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Branda Satın Almak

Rüyada branda satın almak kişinin kendisini hüzne çekecek bir duruma doğru ilerlediğine, bazılarına göre karşılıksız bir aşka sürüklendiğine ya da yapılan bir hatanın bedelini ödemeye işaret eder. Rüya sahibini bekleyen dert ve keder dolu düşünceli günlere yorulur. Rüyada branda satın almak kişinin ailesine karşı çok korumacı davranacağına ancak onlardan bazı şeyleri sakladığına ve bunun suçluluğunu da hissettiğine delalet eder.

Rüyada Arabaya Branda Germek

Rüyada arabaya branda germek kişinin iş hayatında yaptığı bazı hataların saygınlığını kaybetmesine sebep olduğu için daha çok çalıştığına ve tekrar istediği yerde olmak için uğraştığına yorulur. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin uzun bir seyahate çıkacağına, yalnız kalmak için fırsatlar yaratacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin bu günlerde çok endişeli ve stresli olduğuna her daim gelecek içim planlar yapan rüya sahibinin artık adım atmaktan korktuğuna ve kendisini toparlamanın uzun bir zaman alacağına tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın