Skip to Content

Rüyada Bozkurt Görmek

Rüyada bozkurt görmek rüya sahibinin yakın zamanda güçlü, kararlı ve her konuda kendinden oldukça emin kişiliğe sahip biri ile karşılaşacağına ve bu kişiden manevi anlamda zarar göreceğine, rüya sahibinin bu kişiye iyi niyetli yaklaşmasına karşın bu kişi ile anlaşamayacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, kişinin makam olarak daha üstün kişilerle yakın olma isteğine, onların bulunduğu konuma ulaşmak için çaba göstereceğine de delalet eder.

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek kişinin hem sosyal hayatında hem de iş hayatında bazı kişilerle tanışacağına ve bu kişilerin karakter olarak rüya sahibinden üstün, kendini beğenmiş ve kibirli kişiler olacağına, manevi açıdan zorbalık çıkartacaklarına ve kişinin hayatını zindan edeceklerine delalet eder.

Rüyada Alaska Kurdu Görmek

Rüyada alaska kurdu görmek rüya sahibinin kendinin farkında olan, dış görünüşüne özen gösteren, fiziksel olarak atletik bir yapıya sahip olduğuna ve kararlı kişiliği, çalışkanlığı sayesinde iyi yerlere geleceğine, çevresi tarafından takdir toplayacağına, saygı göreceği bir makama ulaşacağına, maddi açıdan da rahat edeceğine ve elinin giderek bollaşacağına da işaret eder.

Rüyada Sibirya Kurdu Görmek

Rüyada Sibirya kurdu görmek kişinin bu günlerde hep yanında olan, zor günlerinde elinden tutan ve doğru yolu gösteren, hiçbir zaman çıkar ilişkisi gözetmeyen, rüya sahibine yanında olduğunu hissettiren ve onun huzur bulmasını sağlayan bir kişinin varlığına işaret eder ve kişinin bu dostu ile her daim mutlu olacağına yorulur.