Skip to Content

Rüyada Çöp Atmak

Rüyada çöp atmak rüya sahibinin kendi başına hareket eden, düşünmeden kararlar alan, plansız iş yapan, agresif ve kendinden başkasını düşünmeyen kişiliğine işaret eder. Kişinin kendisine çeki düzen vermemesi halinde çevresinde iyi olan tüm insanları kaybedeceğine, sevdiklerine zarar vereceğine ve kendinden uzaklaştıracağına yorulur. Bazılarına göre bu rüya, rüyayı gören kişinin bu günlerde kendine dikkat etmediğine, sağlığını önemsemediğine, uyku düzeni olmadığına ve sonunda büyük bir hastalık sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Çöp Toplamak

Rüyada çöp toplamak kişinin sevdikleri ile bir araya geleceğine, hoş sohbet ve muhabbete, bu kişilerle maziden konuşmaya, hüzünlenmeye ve aynı zamanda eğlenmeye işaret eder.

Rüyada Çöp Kutusu Görmek

Rüyada çöp kutusu görmek kişinin bedenini temsil eder. Kişinin sağlığını geri kazanmak için bir şeyler yapacağına, diyete ve spora başlayacağına, hayatını düzene koyacağına, aldığı kararları uygulayacağına ve kararlı adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada Çöp Dökmek

Rüyada çöp dökmek maddi kayba işaret eder ve rüya sahibinin bugünlerde cebinden yüklü miktarda paranın çıkacağına ancak bu paranın hayır işlerine ya da birine yardım için olacağına ve iyi yerlere gideceğine yorulur.

Rüyada Çöp Poşeti Görmek

Rüyada çöp poşeti görmek kişinin işini pek önemsemediğine, her işi uzun bir süreç içinde bitirdiğine bu sebeple büyük bir maddi zarara uğrayacağına, borçlanacağına ve kendisini toparlamasının zaman alacağına yorulur.