Rüyada Bulgur Yemek

İslami rüya tabirlerine göre rüyada bulgur yemek, genellikle bol rızka, artan berekete yorumlanır. Bulgur tüm âlimlere göre ele geçecek olan iyi fırsatlar, nimetler ve hayırlı kısmetler olarak görülür. Rüyada aile içinde yenen bulgur, bazen de bir çocuk sahibi olmaya veya neslinizden birinin hayırlı işlere vesile olup, ailesine ve çevresine çok büyük faydalar sağlayacağına işarettir.

Rüyada bulgur yemek geçim darlığı çeken, yoksul insanlar bu durumdan kurtulup rahatlamak ve zenginleşmedir. Aynı zamanda manevi huzur bulmak için gayret gösterdiğinize, istek ve arzularınızın kabul olacağına, gelir getiren bir mülke ve artacak kazançlara yorumlanır.

Rüyada Çiğ Bulgur Yemek

Rüyada bulgur pilavı ya da yemeği yemek için oturduğunuz sofrada pişmemiş, çiğ, taş gibi bir bulgur ile karşılaşırsanız daha önemli kazanımlar için size bir uyarı olduğuna yorumlanır. Daha fazla gayret göstermeniz, azmetmeniz ve şükrederek sabırlı olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Bulgur Pişirmek

Rüyada bulgur pişirmek çok güzel fırsatlar anlamına gelir. Bulgur yemeği yaptığını gören kişi bereketli bir işe el atacak, bir hayır işinde bizzat yer alacak, önemli bir işi başararak güç ve saygınlık kazanacaktır. Bazen de bulgur pişiren kişi için bu bir yuva sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada bulgur kaynatmak, kırdırmak ve bulguru eve taşımak, bereketle yenecek rızka yorulur.

Rüyada Çiğ Bulgur Görmek

Bazı rüya tabircilerine göre tasarruf etmeye, mal mülk edinmeye, mirasa konmaya delalettir. Hemen olmasa bile zamanla edinilecek zenginliğe delalettir.

Rüyada Bulgur Satmak

Rüyanızda bulgur dağıttığınızı veya bulgur sattığınızı gör­meniz pek iyiye işaret değildir. Bu rüyanız, sizin birisi hak­kında gizli sözleri, başkalarına ait bulunan fena bir haberi çevrenize yayacağınıza işaret olarak yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın