Rüyada Buzlu Su İçmek

Rüyada buzlu su içmek, huzursuzluğa işaret eder. Verilen emeğe üzülmüş olmaya ve her gün daha da güçlük yaratacak bir kişi ile bağlantıya başlanmış olacağına, bu ilişkiden hiç bir şekilde beklenen verimin alınamayacağına, sonuçsuz, yarı yolda kalmış bir iş ile muhatap olunacağına ve zarar verecek bir işten dönmeye alamettir.

Rüyada buzlu su içmek, sıcak bir havada ise ferahlık ve sevince yorulur. Rüyanızda buz yuttuğunuzu görmeniz, gelip geçici bir mutluluk ve sevince erişeceğinize işarettir. Yaz sıcağında buz topladığınızı görmek, birikimde bulunup mal sahibi olacağınıza, kış ayazında buz görmek ise boş işlere gireceğinize işaret sayılır.

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek birçok farklı yoruma konu olur. Rüyasında buz gören kişi yaşadığı maddi sıkıntılardan er geç kurtularak eski güzel günlerine döner. Rüyada buz görmek aynı zaman da düşüncesizce girilecek bir işten görülecek zarara, pişmanlıklara yorulur. Ayrıca rüyada buz görmek gam ve kedere, ıstırap ve acıya, eş ve dostlar arasında meydana gelecek soğukluğa da yorumlanır.

Rüyada Buz Gibi Su Satmak

Para kazanmak için çok zor fakat kazancı bol bir işe girmiş olmaya, ızdırap çekmiş olmaya, problem yaratan bir işi başarmaya, kazanılan para ile eskisinden farklı bir işe girmiş olmaya veya sevilmeyen bir kişi ile aynı mekânda karşılaşılacağına yorumlanır. Rüyanızda buz satın aldığınızı görmeniz ise yaptığınız iş ile herkese sevdirecek olduğunuza tabir olur.

Rüyada Erimiş Buz Görmek

Rüyada buzların eridiğini görmek, kişinin çevresinde daha önce dargınlık yaşadığı arasında husumet, kırgınlık veya anlaşmazlığı olan kişilerle bir araya gelerek düşmanlıkların eriyeceği şeklinde tabir edilir. Buzun erimesi dargınların barışması yanında pek yakında olacak güzel gelişme ve haberlere de işaret eder. Erimekte olan bir buz görmek ise kıymeti olmayan değersiz bir iş için boş yere çaba sarf edileceğine delalet eder.

Rüyada Buz Kalıpları Görmek

Temiz, bembeyaz, parlak buz kalıpları, insanın unuttuğu veya ümidi kestiği bir kısmettir ve en beklenmedik anında gelecektir. Buzu eline alıp taşıyan kişiler avuç dolusu para sahibi olur, bir yerde kalıplar halinde buz görmek ise yeni bir iş ve kısmet kapısıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın