Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak, birkaç değişik şekilde yorumlanır. Kendinizi bulaşık yıkarken görmek, yapmış olduğunuz yanlışlardan ve üzüntü yarattığınız durumlardan pişmanlık duyacağınıza ya da şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz dini vecibelerinizi bundan sonra telafiye başlayarak manevi borçlarınızdan kurtulacağınıza tabir edilir.

Bazı tabirlerde rüyada bulaşık yıkamak, bazı üzüntülü olaylardan kurtularak temiz, aydınlık ve refah yüklü günlere kavuşacağınıza işaret eder. Kimi yorumlarda ise darlık ve sıkıntıdır, sorunlarınız ile baş etmek için büyük gayret sarf ettiğinizi gösterir.

Rüyada Bulaşık Görmek

Rüyada bulaşık görmek malın, mülkün ziyan edilmesine, aynı zamanda geçim derdine, sıkıntı ve zorluklardan sonra feraha, Allah’a el açmaya, bereket ve rızka delalet eder.

Rüyada Birikmiş Bulaşık Görmek

Rüyada mutfakta yıkanmamış, birikmiş çok sayıda bulaşık, kap kacak görmek kişinin dağınıklığına ve düzensizliğine yorulur. Uzun süredir yıkanmamış bulaşık görmek evini ihmal eden, işlerini zamanında yapamayan, tembel ve üşengeç insana yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Durulamak

Rüyada bulaşık duruladığını gören rüya sahibin yeni bir başlangıca, yeni bir düzene gireceği ve problemlerinden kurtulacağımıza yorumlanır.

Rüyada Bulanık Bulaşık Suyu Görmek

Rüyada bulaşık suyunun bulanmış, çok kirli olduğunu ve bu suda bulaşık yıkadığını görenin büyük sorunları ile başının dertte olduğuna rivayet edilir. Maddi ve manevi problemlerin artacağına işarettir. Aksi ise huzur ve ferahlığa yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın