Skip to Content

Rüyada Brokoli Görmek

Rüyada brokoli görmek de yeşil sebze görmek ile benzer yorumlara tabidir. Rüyada yeşil olan her sebze, meyve ve bunlarla ilgili bütün rüyalar çok hayırlıdır. Rüyada yeşil sebze görmek, genellikle ömür uzunluğuna, sağlıklı bir ömre, yaşamın devamlılığına, canlılığa işarettir.

Bazı tabirlerde rüyada brokoli görmek rüya sahibinin gelecekte büyük ve önemli işler yapan, güçlü bir kimse olacağı manasına gelir. Bu kişi, hem kendisi hem ailesi hem de toplum için faydalı olacak ve bu sayede sevilen, sayılan şan, şöhret sahibi biri olacak herkesin hayır duasını alacaktır.

Rüyada Brokoli Almak

Rüyada görülen yeşil renk her daim hayra yorumlanır. Rüyasında herhangi bir pazar ya da manavdan brokoli aldığını gören kişinin, kendisi kadar başkalarının da sağlığını korumak için çalışan müşkülpesent biri olduğu düşünülür. Rüyayı gören kişinin herkes ile iyi anlaşmasına, onların neşesine ortak olmasına, ihtiyaç sahibi kimsenin yardımına koşmaya, iktisadi yönden olanaklarının artması ile güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada Brokoli Yemek

Rüyada görülen taze olarak yenen yeşil sebzeler mevsiminde ise rızka, mevsim dışında görülmeleri üzüntü ve kedere, kötü kokan sebzelerden yemek gizli olan bir şeylerin açığa çıkmasına, huzursuzluğa delalettir. Rüyasında solmuş, kararmış, tadı acı olan bir brokoliden yediğini görenin, keyfini kaçıracak hadiseler olacağı tabir edilir.

Rüyada Brokoli Pişirmek

İyi renkli, taze yeşil sebze, mal, mülk, ganimet, zenginlik ve kısmettir. Rüyasında brokoli pişiren kişi de hayırlı bir işe imza atacak, zenginliğe ulaşacak anlamına gelir. Kişi maddi olanağı yüksek birinin desteği ile umduğu şeylerin gerçekleşeceğini görecek ve sürekli iyi bir hayat yaşayacaktır.