Rüyada Bozuk Para Saymak

Bazı tabircilere göre rüyada bozuk para saymak haksızlığa, iftiraya uğramaya ve dedikodulara işaret eder. Yapılan işlerden helal olmayan paraya, iş hayatında işlerin bozulması da yorumlanır. Rüyada görülen bozuk para hem maddi hem de manevi ilişkilerin bozulmasına, aile de parçalanmalara, çevreden gelecek olumsuz eleştirilere de yorulur.

Rüyada bozuk para saymak bazı durumlarda hayır ve güzelliğe tabir edilse de bazı durumlarda güçlükler ve üzüntüyü anlatır. Rüyayı bütünsel yorumlayabilmek için  rüyanın diğer detaylarının anlamlarını da araştırmak da yarar vardır.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Bu rüya küçük girişimlerle başlanan işlerin, zoraki tamamlanacağına ve geç de olsa tasarruflarının rüya sahibine istediği kazancı getireceği şeklinde tabir edilir. Madeni para görmek, dedikodunun yapılmasına arkadan konuşulmasına da yorumlanır. Sahip olduğunuz bozuk para miktarınca dertler ve kötülükler sizi bekler. Kişi rüyasında bir sürü bozuk para sahibi olduğunu görür ise, dert ve sıkıntıdır fakat haneden bozuk paraları attığını veya dağıttığını görür ise sıkıntılarından arınır.

Rüyada Bozuk Para Bulmak

Rüyada görülen bozuk paranın tabiri hakiki hayatta kedere, bunalmaya tabir edilir. Bir kişi rüyasında bozuk para bulup topladığını görür ise yakın çevresinde tartışmalara ya da kavgalara şahit olur.

Rüyada Birinden Bozuk Para Aldığını Görmek

Bir kişi rüyasında tanıdığı birisinden bozuk para aldığını görürse o kişi ile gerçek yaşamında da kavga edeceğine, eğer bozuk parayı yabancı bir kişinin elinden alıyor ise tanımadığı birisi ile kavga edeceğine yorumlanır.

Rüyada Bakır Bozuk Para Bulmak

Rüyadaki bozuk para bakır ise, art niyet ve şerre yorumlanmalıdır. Kavgalara, dedikodulara ve yakın dostunuzdan gelecek zararlara tabir edilir. Bakır para arkanızdan dedikodu yapıldığını, yakınlarınızla yaşanacak kavgalara işarettir.

Rüyada Altın Bozuk Para Bulmak

Rüyada altın bozuk para bulmak gerçek hayatta yapılmakta olan işte iflasa, ekonomik sıkıntılara ve üzüntüye yorulur. Rüyada görülen altın para, sevdiği insanlar tarafından kötü söze maruz kalmaya da işaret sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın