Rüyada Boyundan Öpmek

Rüyada boyundan öpmek rüya sahibinin açık yürekliliğine, içtenliğine, merhametine, şefkat isteğine, aşk arayışlarına, dürüstlüğüne işaret eder. Rüyasında birini boynundan öptüğünü gören kişi, manevi sıkıntı çekerek geldiği noktada yardım alarak rahatlığa erecek, huzura ve maddi kazanca sahip olacaktır.

Rüyada Birini Boyundan öpmek

Rüyada boyundan öpmek, öpülen kişiye göre farklı yorumlara konu olur. Rüyada küçük bir çocuğu boynundan öpmek, bir çocuğu himaye etmek, geçimine, bakımına yardımcı olmak, evlat edinmek şeklinde yorumlanır. Yaşlı, yüce birini boynundan öptüğünü görmek, kişinin hürmet ve saygı göreceğine ya da söz konusu olacak bir mirastan pay alacağına tabir edilir. Bekâr birinin karşı cinsten birini boynundan öptüğünü görmesi aşka, kısmete işaret eder, evli biri için ise bu, günah işlendiğine, birine bir fenalık edildiğine veya kötü söz söylendiğine alamettir.

Rüyada Eşini Boyundan Öptüğünü Görmek

Rüya sahibinin eşini boynundan öptüğünü görmesi, harama el sürmediğine, helal yoldan geçimini sağlamaya çalıştığına ve yalandan uzak durduğuna işaret sayılır. Bu rüya aynı zamanda eşinin mallarından veya kazancından faydalanmaya da yorumlanır.

Rüyada Gerdan Öpmek

Rüyada gerdan öpmek, bazı tabircilere göre rızkın artmasına, berekete, hayır kapılarının açılmasına, feraha ermeye alamettir. Bazı rüya yorumcularına göre de cesur, adil, kapalı işlerin önünü açan ve kötülükleri karşısına alan bir kimseye delalet eder. Rüyada yabancı bir kadının gerdanını öptüğünü gören ise haram bir mal kazanabilir veya hastalığa yorumlanır.

İslâmi rüya âlimlerine göre rüyada gerdan öpmek; güçlü bir mevki veya adil, kıymetli ve şerefli yöneticiye de tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın