Rüyada Bot Giymek

Rüyada bot giymek çoğu kez yolculuk ile tabir edilir. Rüyada bot giymek yolun en güzeline gitmek, kazanç, ganimet, itaatkâr hizmetçiye tabir olunur. Fakat rüyada bot giymek ile ilgili pek çok farklı tabir mevcuttur. Esasen sadece bot, bir simgedir, rüyanın tam ve doğru yorumlanabilmesi için kimin giydiğinden, rengine, şekline, nerde nasıl giyilmiş olarak göründüğüne kadar pek çok detay, yorumu değiştirebilir.

Rüyada Bot Görmek

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada bot görmek ailesine, çocukları ve eşine iyi davranmaya işarettir. Rüyada bot görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı bir gidişattır, kişi sağlıklı mutlu ve başarılı bir döneme girecek, dilekleri kabul olacaktır şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada bot giymek zayıflıkların, zaafların, tutkuların ve nefsine hâkim olamayanların hayatlarını değiştirecek bir gelişme yaşayacaklarına yorulur. Kötümser bir yorum da elindeki malı mülkü yitirmeye delalettir.

Rüyada Bot Almak

Rüyada bir yerden bot satın almak, yeni bir işe, yeni bir meslek eğitimine, hayırlı olacak bir girişime, mevcut işte yükselmeye, kazanca yorumlanır. Rüyada kedisi için değil de bir başkası için bot satın aldığını gören kişi, bir iyilikte bulunacak, bir yakınına yapacağı işte ön ayak olacaktır.

Bot Giyip Gittiğini Görmek

Rüyasında bot giyip gittiğini gören rüya sahibinin sorumluluk alarak ani bir yolculuğa çıkacağına ve zorlu bir yolculuk yapacağına işarettir. Rüyasında uzun bir bot uzun seyahatlere kısa bir bot giyen kısa seyahatlere çıkar. Rüyada deri bot görmek, çok zor bir görevin ya da sorumluluğun simgesidir. Botun rengi yeşil ise sevap edilecek bir işe, kırmızı ise maceralı bir yolculuğa, siyah ise önemli bir devlet işine işaret eder. Sarı ve kahverengi bot ise sıkıntı, hastalık ve üzüntüdür.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nurten

Evlilik hazırlığı yaptığım adam aniden başkası ile evlendi. Rüyamda evlendiği kadının evine gittim. Akrabaları vardı. Onlara erkek arkadaşımla nasıl ayrıldığımızı anlattım. İhanet ettiğini anlatıyorum. Dinleyenler şaşırıyor. O adamla itici bakışıyoruz. Evlendiği kadın yanımızda başka işle ilgileniyor. Sonra kalkıyorum. Kadınlar beni yolcu etti. Başkasının ayakkabısını yanlışlıkla giydim. Sağ ayağımda beyaz gibi uzun bot vardı. Sol ayağımda ise kısaydı. Sonra yarı yolda geri döndüm. Çantamı unuttuğum için geri dönmüştüm. Bu rüyam ne anlama geliyor?