Rüyada Bluz Görmek

Rüyada bluz giymek refah sağlayacak bir şansa, yeni girişimlere, büyük fırsatlar elde etmeye, maddi ve manevi kazanca, başarı, bolluk ve berekete, zenginlik ve mutluluk getirecek işlere girmeye alamettir. Başka bir tabire göre rüya sahibinin sabırla beklediği kendi geleceği için çok önemli bir işinin kısa zamanda sonuçlanacak olduğuna yorumlanır.

Bazı olumsuz tabirlere göre de rüyada bluz giymek rüyayı gören kişinin daha iyi şartlar ve zenginlik hayalleri ile yanlış ve kötü işler yaptığına, haksız bir kazanca, haram bir menfaate elinin uzandığına, itibarsızlaşacağına işarettir.

Rüyada Bluz Giymek

Rüyada bluz giymek, rahata çıkmak, ferahlığa ve esenliğe kavuşmaya işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin bir seyahate veya bir davete gideceğine de tabir olur.

Rüyada Bluz Diktiğini Görmek

Rüyada bluz diktiğini görmek bekâr kişiler için, evlilik hazırlığına, evli kişiler için de yakında bir kutlama için hazırlanılacak olduğuna veya doğru yollardan, kendi emeği ile kazanç sahibi olunmasına işarettir.

Rüyada Beyaz Bluz Görmek

Rüyada beyaz gömlek görmek, çok hayırlıdır. Sağlığa, dürüstlüğe, saygınlığa, yeni ve güzel bir haber almaya, neşenin ve kazancın artacağına, ümit edilen bir işin olacağına, iyi bir kısmete yorulur.

Rüyada Bluz Almak

Rüyada bluz almak rengi ile alakalı olarak değişik yorumlanır. Beyaz renkli bluz iyi ve hayırlı işlere yorumlanırken, rüyada siyah bir bluz satın aldığını görmek keder ve gama yorulur. Kırmızı bluz almak yeni bir gönül ilişkisine, mavi bluz iş ve para kazancına, sarı bluz görmek ise hastalığa delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın