Rüyada Böğürtlen Yemek

Rüyada böğürtlen görmek, şanslı bir zamana, bereketli bir kazanca, yeni bir düzene, yeni bir işe rüya sahibinin hayatını değiştirecek sürprizlere, güzel değişimlere işarettir. Rüyada böğürtleni dalında iri ve olgunlaşmış görmek çok istediğiniz bir şeye sahip olacağınıza, yeni ve gelir getiren bir mal mülk elde edeceğinize yorulur.

Rüyada böğürtlen görmek, rüya sahibi için aşk hayatına da yorulur. Bu rüya bekâr kişiler için yeni bir heyecana, hayırlı bir kısmete, bereketli bir dünya evine tabir edilir. Evli kişiler için de rüyada görülen böğürtlen darlıktan sonra gelecek bereketli bolluk içinde geçecek hayat anlamına gelir.

Rüyada Böğürtlen Yediğini Görmek

Dünya nimeti böğürtlen, insanlar için güzel, tatlı, hayatın farklı lezzetlerinden biridir. Rüyasında böğürtlen yediğini gören kişi, eğer böğürtlen olgun ve tatlı ise yeni ve sevindirici teklifler alacak, evlenme sebebiyle çeyiz veya ağırlık olarak mal mülk edinecek, sıkıntı çekmeyeceği bir hayatı olacaktır. Eğer böğürtlenin görünüşü ve tadı iyi değil ise kişiye cazip gelmeyecek bir durum söz konusudur.

Rüyada Böğürtlen Reçeli Görmek

Böğürtlen yenilik ve farklılık sembolüdür. Rüyada böğürtlen reçeli görmek de reçel gibi tatlı bir hayat ile tanışmaya işarettir. Yeni kişiler ile tanışmak, yeni arkadaşlıklar kurmak, yeni mekânlara ve çevrelere girmeye tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda ticaret ile uğraşan kişiler için bereketli kazanca, paraya, işarettir.

Rüyada Böğürtlen Topladığını Görmek

Rüya sahibinin hanesinde sürpriz olaylar yaşanacağına, ailesinden biri hakkında sevinçli değişiklikler olacağına, müjdeli haberler almaya ve birlik ve beraberliklerinin artacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın