Rüyada Bozuk Para Almak

Rüyada bozuk para almak, rüyayı gören kişinin çevresinde bazı kötü niyetli, dedikoducu bir kadının var olduğuna işaret etmektedir. Rüyada bozuk para almak aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine ve maddi durumunun düzeleceğine delalettir.

Rüyada Birisine Bozuk Para Verdiğini Görmek

Rüyada birisine bozuk para verdiğini görmek, rüyayı gören kimsenin hayır yapacağına, yardımsever bir kimse olacağına delalettir. Rüyada birine bozuk para verdiğini gören kimse zor durumdaki insanların yardımına koşan, maddi ve manevi destek olan bir kimse olacağına, herkes tarafından sevilen ve saygı gören biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Sesi Duymak

Rüyada bozuk para sesi duymak, rüyayı gören kimsenin parayı görmeden sadece sesini duyması kulağına bazı hoş olmayan dedikoduların geleceğine ya da dedikoducu kimseler ile tanışacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çok istediği bazı şeylere ulaşamayacağına, haram kazanç elde edeceğine ve kendisine pek fayda getirmeyecek bazı maddi kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada Para Biriktirdiğini Görmek

Rüyada para biriktirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin bazı hatalar ve işleyeceği günahlar sebebiyle oldukça zor zamanlar geçireceği işaret eder. Ahireti unutarak dünyevi işlere gönlünü kaydırmaya, kendini tamamen dünya işlerine adayarak ibadetleri aksatmaya işaret eder. Bu rüya aynı zamanda tam tersi olarak da yorumlanabilir. Rüya sahibinin çalışma hayatında çok başarılı bir kimse olacağına da delalet olabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Tuba

Rüyamda şeffaf bir poşet içerisinde parıl parıl parlayan madeni 1 tl paralar vardi birikmiş bir şekilde.bunu bana birisi veriyor ya da kendim alıyorum onu tam hatirlamiyorum.poseti alınca içini açıp bakiyorum ve diyorum ki paralar yepyeni nasıl parlıyor diyorum.bunun yorumu nedir ?

Fatma san

Rüyamda eşimin yıkanması için çıkardığı pantolonun cebinde bir çok bozuk para bıraktığınj gördüm.aldım .saydım gibi.çok bozuk olanları ayrı bir yere bıraktım .ötekileri aldım .nasıl yorumlanırki?