Skip to Content

Rüyada Bozuk Para Bulmak

Rüyada bozuk para bulmak, rüyayı gören kişinin hanesinde bazı tartışmaların, gerginlikleri, kavgaların olacağına delalettir. Rüya sahibinin hakkında bazı dedikodular çıkacağına, bu dedikoduların rüya sahibinin huzurunu, mutluluğunu ve düzenini bozacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamak, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında bazı sıkıntıların olacağına, iş yerinde bazı problemler ile boğuşacağına rivayet etmektedir. Rüyada topladığı bozuk paraları cebine koyan kimsenin aile içerisinde çok büyük bir gerginlik yaşayacağına, hanesinde huzurun bozulacağına, topladığı bozuk paraları sokağa attığını gören kimsenin ise bütün dertlerinde, tasalarında, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde sürekli rüya sahibinin dedikodusunu yapan kimselerin olacağına, bu kimseler yüzünden rüya sahibinin büyük sorunlar yaşayacağına, bu dedikodular yüzünden huzurunun hepten kaçacağına rivayet edilir. Rüyada bozuk para görmek aynı zamanda rüya sahibinin çok fazla düşmanının olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada Bir Kap İçerisinde Bozuk Para Görmek

Rüyada bir kap içerisinde bozuk para görmek rüya sahibinin çok sevdiği, önem verdiği, kardeşi yerine koyduğu bazı dostları ile oldukça çirkin bir kavgaya tutuşacağına, bu kavga yüzünden bu dostları ile yollarını ayıracağına yorulmaktadır. Rüyada bir kap içerisinde bozuk para görmek aynı zamanda maddi sıkıntılar ile boğuşacağına, fakirleşeceğine ve bazı iftiralara uğrayacağına işaret eder.