Skip to Content

Rüyada Bitlenmek

Rüyada bitlenmek, rüyayı gören kişinin zengin olacağına, malının mülkünün artacağına işaret etmektedir. Lüks, bolluk, bereket içerisinde yaşanacağına, rüya sahibinin çok zengin olacağına, istediği ne varsa sahip olacağına, genç yaşta olsa bile çok büyük servet sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin büyük bir servet sahibi olacağına hatta bu servetin torunlarına bile yeteceğine ve hayatta çok başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Saçının Bitlendiğini Görmek

Rüyada saçının bitlendiğini görmek, rüyayı gören kimsenin hiç maddi sıkıntı yaşamayacağına, bütün sıkıntılarının sona ereceğine, çok zengin olacağına, iş hayatında büyük başarılar yakalayacağına, lüks ve keyif içerisinde bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçta bit görmek, rüyayı gören kişinin rüyada gördüğü ortama göre farklı şekilde yorumlanır. Rüyada saçta bit gördüğü ortam karanlık ve pis bir yer ise rüya sahibinin bazı hastalıklar ile boğuşacağına, maddi sorunlar yaşayacağına ve çok mutsuz olacağına, saçta bit görülen ortam aydınlık ve temiz ise de rüya sahibinin çok başarılı ve zengin bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bit öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kimsenin kendisi için çabalayan ve kendisini çok seven bir kimseyi üzüp kalbini kıracağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin ayağına kadar gelecek olan bir kısmeti reddedeceğine delalettir.