Rüyada Boş Ev Görmek

Rüyada boş ev görmek; rüya sahibinin psikolojik durumuyla ilgili bilgi verir. Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruhsal ve duygusal durum tam bir enkaz gibidir. Hastaymış gibi hissetme, mutlu olamama, yaptığı hiçbir işten keyif alamama, üzgün hissetme, yaşama isteğinde ciddi bir azalma söz konusudur. Yalnızlık hissi ve bununla birlikte gelen sessiz ve bir o kadar da üzüntülü günler kendini ciddi bir şekilde hissettirmektedir.

Rüyada Boş Ev Temizlemek

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı ve kederli ruh halinden kurtulup rahata ereceğine işaret eder. Hayata karşı fazlasıyla yaşam isteği ve güzel günlerin geleceğine olan inanç mutlu günleri de yanında getirecektir.

Rüyada Evin Boş Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu ruh halinde huzursuzluk söz konusudur. Kendini yıpratma ve mutsuzluğun pençesinde kıskıvrak kalakalmıştır.

Rüyada Boş Ev Süpürmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin mutlu olacağına, huzurlu günlere, ferah bir geleceğe işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi hastaysa şifa bulacağı anlamına gelmektedir. Eğer sıkıntılı bir durum içindeyse bu zor günlerin geçip güzel günlere geçileceğine işaret eder.

Rüyada Boş Eve Girmek

Rüyayı gören kişi için ciddi bir bunalım söz konusudur. Ruhsal açıdan zor günler kapıdadır. Rüya sahibi kendini öyle bir duygu içine hapsetmiştir ki kapattığı bu duygusal krizden kolay kolay kurtulamayacaktır ve yaşadığı süreç de kendine zehir gibi gelecektir. Kısaca ağzının tadı bir hayli bozulacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Gökhan

Rüyamda 10 15 kişilik bir gruptaydım. Kız erkek karışık bir grup vardı. Rüyada arkadaşlarımdı ama gerçekte tanıdığım insanlar değildi Arkadaşlarımdan biri Gizem isminde bir kızdan bahsetti. Kız ve sevgilisinin arkadaşı onlar da aynı ortamda iki gruba ayrılıp yürüyoruz. Bir eve giriyoruz. Evde kimse yok. Müzik açıyoruz. Diğer grup geliyor ve sesi kısıyorlar. Ben bir oda fark ediyorum. İçeri giriyorum. Soba var ve yanıyor. Arkadaşlara dönüp burada yaşayan var çıkalım diyorum. Ben ve bir arkadaşım çıkıyoruz. Uzaklaşırken iki köpek çıkıyor. Sakin ol ve koşma diyorum. Sonra koşmaya başlıyoruz. Köpek bize biraz gidin biz bekliyoruz diyor. Sonra bir kedi gördüm ve köpekleri oraya çektim. Diğer arkadaşlar da çıktı. Yolda yürüyoruz ama hep erkekler kalmış Kızlar yok ve grubun en arkasında erkek kardeşim vardı. Sonra uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?