Rüyada Bıyık Kesmek

Rüyada bıyık kesmek; hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin işleri yolunda gidecek, eğer borç varsa bu borçtan kurtulacak ve can sıkan günler geride kalacaktır. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre ise bu rüya güvenme duygusu olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi çevresinde bulunan insanlara koşulsuz şartsız güvenecektir ve bu insanlar da hep iyi kişiler olacaktır. Böylece rüya sahibi bu huyundan pişmanlık duymayacak ve güvendiği için aslında doğru bir şey yaptığına ikna olacaktır. Çünkü güvenini boşa çıkarmayacak insanlar söz konusudur.

Rüyada Bıyık Görmek

Mal, mülk olarak yorumlanır. Maddi kazancın artmasına ve elin rahatlamasına şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada kesilen bıyık fazlaca uzunsa iyiye yorumlanmayıp kötü haberin işaretçisidir.

Rüyada Bıyık Kısaltmak

Allah inancı doğrultusunda, imanlı bir kimse olmak için yerine getirilmesi gereken farzların yerine getirilmesi olarak yorumlanır. Manevi ve ruhani yön ışığı bulup olgunlaşacaktır. Darlık çekilen günler geride bırakılacaktır. Eğer rüya sahibi bekarsa evlilik olarak yorumlanır. Nihai olarak rüya sahibi mutluluğu bulacak ve gönlü ferah bir sürece girecektir.

Rüyada Bıyıklı Bebek Görmek

Hayırlı bir evlat olarak yorumlanır. Rüya sahibinin evladından yana yüzü gülecek ve salih bir kul olduğunu görmek kendisine nasip olacaktır. Böylece gurur kaynağı bir evladı olacaktır. Girdiği her yerde göğsünü gere gere tanıtacağı bir evlada sahip olmak gibi hayırla yorumlanan bu rüya bazı yorumculara göre ise yeni proje olarak yorumlanmıştır. İş hayatı için yeni girişimler söz konusudur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın