Rüyada Ateşlenmek

Rüyada ateşlenmek; mesleki olarak yükselişe yorumlanır. Rüya sahibinin ticari olarak başarıdan başarıya koşmasına ve her bir başarının bir sonraki başarıyı tetiklemesine işaret eder. Rüya sahibi öyle başarılı adımlar atacaktır ki işinin ehli olacak ve diğer kişiler tarafından beğenilecek ve hatta dikkat çekecektir. Bu dikkat ise daha güzel iş teklifleri olarak kendini gösterecektir.

Rüyada Ateşli Hasta Görmek

Dost kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatının her anında yanında bulunan, sık sık sosyal ortamlarda yer aldığı, her türlü aktiviteyi birlikte paylaştığı hatta iş hayatında bile aktif olarak birlikte iş yaptığı arkadaşını kaybedecektir.

Rüyada Ateşli Hastalık Görmek

Genel olarak sıkıntılı bir rüyadır. Rüya sahibi iş anlamında pek çok kapıyı çalmakta ancak bu kapıların hiçbiri açılmamaktadır. Bu sıkıntılı süreç çok ciddi sorunları da yanında getirecektir. Bir başka rüya yorumcularına göre ise bu rüya dini yönden kayboluşa işaret eder. Rüya sahibi imanı gereği yerine getirmesi gerek oruç, namaz gibi farzları yerine getirmemeye başlamıştır.

Rüyada Uzun Süre Ateşlenmek

Rüyalar tersine çıkar tabiri bu rüya için geçerli olup rüya sahibinin sağlığına işaret eder. Rüya sahibi bünyesine iyi bakmakta ve iyi gelecek besinler tüketmektedir. Sağlığı çok iyi durumdadır ve bu sağlıklı günler de devam edecektir.

Rüyada Sürekli Olarak Ateşlendiğini Görmek

Allah katında işlenecek bir günaha ve kötülüğe işaret eder. Rüya sahibi harama el uzatıp sıkıntılı bir sürece girecektir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın