Rüyada Boşluk Görmek

Rüyada boşluk görmek; rüya sahibinin bir boşluğa düşeceğine ve üst üste nice olay yaşayacağına işaret eder. Eğer bu boşluk bir mekanda görülüyorsa yapılan işlerin hakkı tam anlamıyla verilmemektedir ya da ele geçen imkanlar değerlendirilememiştir. Ayrıca bazı rüya yorumlarına göre ise boşluk, bir kimsenin kapladığı boşlukla bağdaştırılıp rüya sahibinin içinde hissettiği özlem duygusuyla yorumlanır. Rüya sahibi çevresindeki bir kimseyi fazla özlemekte ve o kişinin yokluğunu hissetmektedir.

Rüyada Uzay Boşluğu Görmek

Sonsuzlukla yorumlanır. Rüya sahibi gelip geçici işleri bırakıp iz bırakıp ve değer yaratacak yeni hayırlı işlere yönelmektedir.

Rüyada Boşlukta Görmek

Rüya sahibi için güvensizlikle ve yeni atılacak adımlara işaret eder. Sonunun kestirilmediği yeni yollar söz konusudur ve bu yollara doğru atılacak adım söz konusudur. Rüya sahibi bu emin olunmayan ve güvenilmeyen durumlar için sonradan telaşa düşecektir.

Rüyada Boşluktan Düşmek

Rüya sahibi için düş kırıklığı ve çaresiz bir şaşkınlık söz konusudur. Beklentiler gerçekleşememiş bunun sonunda da mutsuzluk ve umuda vurulan yaralar meydana gelmiştir. Bu büyük yenilgi ve alınan ağır yaralardan kurtulma süreci bir müddet devam edecektir.

Rüyada Boşluktan Atlamak

Tehlike söz konusudur. Rüya sahibi o kadar gözü karadır ki can ve mal güvenliğinin bile tehlikede olduğunu görememekte ve kendini tehlikeli durumlara atmaktadır. Çok büyük adımlar atılmaktadır. Rüya sahibinin özellikle ticari işlerde korkusuz olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!