Rüyada Bomba Görmek

Rüyada bomba görmek, gizli bir şeyin ortaya çıkacağı ile yorumlanır.

Rüyada bir bomba patladığını ve yaralandığını görmek, rüyayı gören kimsenin bir zarara uğrayacağına işarettir.

Bir kimse, rüyasında bir bombanın patladığını görse ve patlayan bombanın kendisine herhangi bir zarar verme­miş olduğunu görmesi, rüya sahibi kişinin, gizlemekte ol­duğu bir sırrın meydana çıkacağına işaret eder. Şayet pat­layan bombadan yaralanıp bir acı ve ıstırap gördüyse, bu onun (rüya sahibinin) zarar göreceğine işarettir tabir edilir.

Rüyada bomba görmek, genellikle tehlikeye ve mutlulu­ğun elden gitmesine ve gideceğine işarettir.

Rüyada bomba görmek, ağır masraf altına girme­ye işarettir. Bomba yapmak, tahammül edilmeyecek kadar çok ça­lışmaya ve yorgunluğa, bomba almak, kârlı, fakat uzun bir yolcu­luğa, bomba ile yaralanmak, sevginin artmasına ve işte başarıya, patlamış bomba görmek, mal kaybına, fakirliğe ve zarurete işaret­tir. Bomba parçaları görmek, görülen parçalar oranında üzülmeye, tehlikeli bir yolculuğa veya hastalığa işaret eder. Bomba ile bir hayvanın yaralandığını görmek, hayvani arzuya ve kötü niyetli ol­duğunuza işarettir. Bomba ile ölmek, son derece sıkıntıya düşme­ye, kazanç azlığına,fazla düşünceye, kedere işarettir. Bomba attığı­nı görmek, yakınlarından ve komşularından hürmet ve itibar gör­meye, çok büyük bomba birisinin hükmü altına girerek hürriyeti­nin kısıtlanacağına, küçük bomba, gizli bir işini birisine söyleye­rek aile saadetini bozacağına, bomba satmak kazanca ve mutlulu­ğa işarettir. Bomba almak, hafif bir hastalığa, bomba ile oynadığı­nı görmek, ani ve tehlikeli bir kaza geçireceğine işaret eder.

Rüyada bomba görmek, gizli bir işin açık­lanmasına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada bomba patladığını ve kendisine zarar gelmediğini görmesi, gizlediği bir sırrının meydana çıkacağına işâret eder.

Rüyasında bir bombanın patladığını ve kendisinin yaralandığını görmek, gizli yaptığı bir işten zarar göreceğine işâret eder.

Rüyada elindeki bir bombayı patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasına ait bir sırrı açıklayacağına işâret eder.

Rüyada bir meydanda bir bombanın patla­dığını ve etrafına zarar verdiğini görmek, oyer halkının bir hükümet işinden dolayı zarara uğrayacaklarına ya da kötü bir haber alacakla­rına işâret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Meryem Altın

Rüyamda bir konak gibi evin dış merdiveninin birini bir adam yakmış yangınını gördüm bana mı bir kadına senin için Yaktın bu merdiveni artık bu Konaktan gidemezsin diyor.Rüyanın ilerleyen kısımlarında bütün akrabalarım küs olanlar bile aynı evde bir odada ama evi bilmiyorum çok büyük bir odası var herkes orda oturuyor ve bir bomba haberi alıyoruz evin o odasının altında babam haberi bekliyor imha için sonra bende o bombalı odanın kapisindaym elimde tepsi soyleyemiyoruz icerdekilere korkmasinlar belki iptal olur diye sonra babam mutfağa geçiyor orası patlamayacakmis ben yinede gitmiyorum kapıdaym sonra bi ara bomba patlarsa diye kapının dışına atladım yere patlamadi geri kalktım odanın girişinde biriyle bekliyordum iç kısmında rüyam burda bitti.yorumlarsanız çok sevinirim.

Barış Güler

İsyihareye yattım ve aşağıdaki rüyayı gördüm. Olumlu mu olumsuz mu ona karar veremedim. Acil yardımcı olabilirsiniz müteşekkir olurum. Teşekkürler.

Rüyamda Türkiye’de kötü bir örgütün önemli bir günü varmış. O günde büyük bir eylem yapacaklarmış. O gün gelince pür dikkat ve endişe ile bütün ülke ne olacağını bekliyor. Ben de dışarıda sokaklarda bekliyorum. Aniden bir noktadan ülkenin en uzağından başlayarak en yakına doğru asansör büyüklüğünde cam fanuslar içine yerleştirilmiş bombalar göndermeye başlıyorlar. Bombaların düştüğü bölgeler yerle bir oluyor. Benim yakınıma da 2 tane düşüyor fakat bunlar diğerleri gibi etkili olmadığından ben yara almadan ya da hafif yaralı olarak kurtuluyorum. Patlama neticesinde emin olmamakla birlikte alevler de oluşmuştu sanki. Patlamanın etkisiyle etrafa sıçrayan parçalardan üzerime birşeyler gelmesin diye hendek şeklinde uzun bir yere giriyorum. O esnada Annem yerinde olan ablam sağ mıyım diye sokakta bağırarak beni aradığını görüyorum. Beni bulduğunda bu patlamadan sağ kurtulmam mucizeymiş gibi çok seviniyor. Hendekte bulunduğum noktadan hemen çıkmak için beton atılmayı bekleyen demirlerin altından sürünerek çıkmak istiyorum, fakat çok dar olduğu için çıkamıyor ve sıkışıyorum. Tekrar geriye doğru giderek çıkmaya çalışırken rüya bitiyor.

erilter

rüyada düşmanla çatışmaya giriyoruz içlerinden birini vuruyorum sonra bizimkiler bizim bacaklarımıza bomba mayın bağlıyor yere düştüğümüzde patlamak amacıyla sanırım. anlamı ne olabilir yorumlamanız mümkün mü teşekkürler