Rüyada Biriyle Tartışmak

Rüyada biriyle tartışmak, bazı konularda anlaşmazlıklar yaşanmasına, ihtilafa düşmeye ve sorunlar doğacağına işarettir. Bir kimse ile ağız kavgası yaptığını, tartışmada tansiyonun yükseldiğini görmek üzüntü ve kedere yorumlanır. Eğer kişi rüyasında sevdiği bir kimse ile tartışıyor ise bu, aile içinde ciddi bir tartışma olacağına ve sevdikleri ile arasının açılacağına yorulur. Rüyada sevilmeyen biri ile tartışmak ise kişinin bazı insanlar ile yollarını ayıracağını veya onları alt edeceğini gösterir.

Bazen de rüyada biriyle tartışmak, tartışma yaşanmasının tersi olarak barış yaşanmasına ve birlik mesajları alınmasına işarettir. Kişinin maddi ve manevi sıkıntı duyduğu konuların çözüme kavuşacağına, birilerinden göreceli olarak küçük veya çok büyük yardımlar görüleceğine delalet eder.

Rüyada Biriyle Tartışıp Ağladığını Görmek

Rüyada biriyle tartışıp ağladığını gören kişinin, kötü bir olaydan iyi bir sonuç çıkaracağı varsayılır. Rüya sahibinin duaları kabul olacak ve yüzü gülecektir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Tartışmak

Rüyada tanıdık biri ile tartışıldığının görünmesi o kişiden iyilik ve yardım görüleceğine yorulur. Daha önce sevmediğiniz veya husumetinin olan biri ile aranızın düzeleceğine, buzların eriyeceğine işaret eder. Bazı tabirlerde tam aksi olarak iş yaşamında büyük bir haksızlığa uğranılacağı ve problemler yaşanacağını da yorulur.

Rüyada Yabancı Biriyle Tartışmak

Rüyada daha önce hiç görmediğiniz biri ile tesadüfen karşılaşıp tartışmaya başladığınızı görmeniz büyük şans olarak değerlendirilir. Rüyasında yabancı bir ile tartıştığını gören kimsenin, maddi sıkıntılarından kurtulacağı, işsiz ise bir iş bulup çalışacağı, hayatına düzene koyması için eline fırsatlar geçeceğine tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın