Skip to Content

Rüyada Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada birinin vurulduğunu görmek, bir kişinin sizden yardım isteyeceğine ve sizinde yardımda bulunarak çok büyük bir iyilikte bulunacağınıza işarettir. Bazı tabircilerine göre; rüyada birinin vurulduğunu gören kişi ya ruhen bir arınma içerisine girerek dünyevi hayatından uzaklaşır, ahrete yönelir ya da kendisine bir kişinin kötülüğü dokunacaktır.

Bazı tabirlere göre de rüyada birinin vurulduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin bir haksızlığa maruz kalacağına ve bu kötülük sonucu zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendisinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada kendisinin vurulduğunu fakat ölmediğini gören kimse, kısa süreli sıkıntılar yaşar. Rüyasında herhangi bir silahla vurulduğunu gören kişinin, çevresinde ona kin besleyen, kıskanan yâda çekemeyen birilerinin hain planları ile kendisine zarar vermek istediğine tabir olunur.

Rüyada Tanıdık Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada tanıdık birinin vurulduğunu görmek, bir komşunuz ya da akrabanız olan tanıdığınız biri hakkında çıkan yersiz dedikodulara, kötülüklere işaret eder. Rüyada her hangi bir şekilde vurulan kişinin, bazı durumları düzeltmek için sizden yardım bekleyeceğini gösterir.

Rüyada Yabancı Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada yabancı birinin vurulduğunu görmek, rüya sahibine bir uyarı niteliğinde işarettir. Yaptıkları yanlışlar ve zarar verici davranışları ile birilerine kötülük ettiği, ahlarını aldığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Vurulan Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada bir kişinin vurularak ölmesi ızdırap veren büyük bir sorununuzun nihayet biteceğine yorumlanır. Bazen de bu rüya günahtan kaçınan, temiz ahlaklı güvenilir bir insan ile anılır.

Rüyada Birinin Vurulup Yaralandığını Görmek

Rüyada birinin yaralandığını görmek, düzen bozukluğuna işarettir. Özellikle iş hayatında engeller ve başarısızlıklara, hatta iflasa yorulur. Yaşanılacak üzücü olaylar rüya sahibine manevi açıdan da zarar verecektir.