Rüyada Birinin Elini Tutmak

Rüyada birinin elini tutmak, sevdiğiniz veya size desteği olacak biri ile bir araya gelerek güçlerinizi birleştireceğiniz anlamına gelir. Yeni bir iş veya manevi bir konuda ortaklık söz konusudur ya da yardıma ihtiyacı olan birisine, sizden destek bekleyen birine bir yardımda bulunulacağına veya ailevi konularda sorumluluklarınızın artacağına yorumlanır.

Rüyada El Görmek

Rüya tabirlerinde el görmenin çok çeşitli yorumları vardır. Sağ eli görmek; insanın kazancı, geçim sebebi, dostu ve alışverişidir. Sol eli görmek; yakını, destekçisi, tasarruf ettiği serveti ve sevdiği akrabasıdır. Rüyada ellerin uzun görülmesi büyük kudrete, kısa görmek ise zayıflıktır.

Rüyada birinin elinden tuttuğunu görmek, rüya sahibinin temiz yürekli, vefalı, iyiliksever bir kişiliğe sahip olduğunu da gösterir. Bazen rüyada birinin elini tutmak, uzun zamandır görmediği bir arkadaş veya yakın ile karşılaşılacağına işarettir. Hasta olan bir kimsenin rüyasında birinin elini tuttuğunu görmesi, beklemediği bir şekilde yardım görüp hastalığına deva bulacağına, ayağa kalkacağına yorumlanır.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuşmak

Rüyada biriyle el ele tutuşan kişinin, sevdiği kişi ile güzel bir evliliğe doğru ilerleyeceği veya kişinin geleceğini etkileyecek bir ortaklığa imza atacağı şeklinde tabir edilir. Her türlü iş birliğine, dayanışmaya, yardımseverliğe açık olan kimsenin, sağlıklı, huzurlu, refah bir hayata sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Tokalaşmak

Rüyada birisi ile tokalaştığını görmek, sağlam, haklı ve hayırlı olan tarafı tutmaya, karşılıklı alış veriş yapmaya, iyi işlere, günahlardan arınmaya, mala gelen bir zarar ziyandan kurtularak iş ve kazanç düzeninin yeniden işler hale gelmesine delalet eder.

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyasında ellerinden birinin kesilip bedeninden ayrıldığını görenin çok yakınlarından birisi, kardeşi, dostu, komşusu veya akrabalarından birisi vefat eder. Bir tabire göre de sağ elinin kesildiğini gören rüya sahibinin işleri bozularak dara düşer, birisinin hakkını yer veya bencil ve cimri olup kimseye iyilik etmez.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın