Rüyada Birini Yıkamak

Rüyanızda bir kimseyi yıkadığınızı gördü iseniz çok güzel, hayırlara gidecek bir rüya görmüşsünüzdür. Çoğu kez rüyada birini yıkamak, rüya sahibinin temiz, saf duygular içinde olduğunu, yardımsever ve adil bir kişi olduğunu gösterir. Mazlum duruma düşmüş, hakkında haksız yargılara varılmış birine yıkanırken yardım ettiğini gören kimsenin, o kişiyi aklamaya yardım edeceği, onu koruyacağı ve yapılan haksızlıklarda savunucu olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Birine Banyo Yaptırmak

Rüyada birini yıkamak, ona banyo yaptırdığını görmek,  günahkâr bir kişinin elinden tutmak olarak da açıklanır. Yanlış yollara sapan, kötülük ve belalara bulaşan, yakınlarına ve çevresine zarar veren kişiye doğru yolu göstermeye yorumlanır. Rüya sahibi bu kişinin yardımına koşarak kötülüklerden arınması, iyi bir insan olması için hami olacaktır.

Rüyada Bir Kadın Yıkamak

Bir erkek için rüyasında bir kadını yıkadığını görmesi hiç hayırlı değildir; ahlaksızlık ve fenalığa yorulur. Rüya sahibi şeytana uyup yapmaması gereken işler yapacak, belaya bulaşacak, ailesine ve çevresine utanç verecektir. Bir kadın içinde rüyada kadın yıkamak, yağmura, yağmur da gözyaşına işaret eder. Kişinin bir yakını tarafından üzüleceğine işarettir.

Rüyada Çocuk Yıkamak

Rüyada çocuk yıkadığını gören kimse, sorumluluk sahibi, özverili bir insandır bu rüya sıkıntılarından kurtulacağına, dileklerinin zamanla yerine geleceğine, verdiği emeklerinin karşılığını alacağına yorumlanır.

Rüyada Eşini Yıkadığı Görmek

Rüyada eşini yıkadığını görmek, aile içinde güven ve huzurun varlığına işarettir. Eşine yıkanmasında yardım eden kişi, ailesine bağlı, düşünceli, koruyucu ve sevgi dolu bir düzene sahiptir veya ailevi problemleri var ise düzelecektir.

Rüyada Ölü Yıkadığını Görmek

Rüya sahibinin çok hayırlı işler yapacağına, sevap kazanacağına ve manen huzura ereceğine yorumlanır. Rüyada ölü yıkadığını görmek kötü bir yola doğru gidenler için Allah yoluna dönmeleri için bir uyarı niteliği de taşır. Rüyada ölmüş bir kişinin kendi kendini yıkadığının görülmesi ise o ölünün huzur içinde olduğunu gösterir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

mukaddes

Merhaba ruyamda evimizin ahir kisminda inek tosun ve dana goruyorum inek ahirin dis tarafina dogru gelmissonrasinda acilip kendiliginden disariya cikiyor inek once beni kovaliyor sonra ahirin onune tekrardan geliyor devami varmiydi hatırlamıyorum simdiden yorumlariniz icin tesekkurler

türkan Tuna

rüya sahibi kadın ,kadın arkadaşını apartman girişinde yıkadığını görmüş yorumlarsanız sevinirim.

Berna

Erkek arkadaşımın anneannesi rüyasında beni elleriyle banyo yaptırdığını görmüş ne anlama geliyor? Yorumlayabilirmisiniz rica etsem.

Hatice

Rüyamda ablamın evine gidiyorum. Banyo yapmak istiyorum ama diğer ablam leğende berrak su içinde yıkanır halde görüyorum. Bunun anlamı nedir?

Şükran

Babamı çekiçle mezar gibi bir yerde dövdüler ama kan yoktu ve ölmedi. Zorla kaldırdık, konuşmadı ve yürüyemedi. Sonra ölü diri kadınlar gelip babamı yıkadı. Sonra ben küs olduğum ablam ve çocuklarıyla bomboş ama geniş bir dairede birbirimize bakınıp durduk. Yorumlar mısınız?

Mazlume

Rüyamda ablamın kızının evine gittim. Ablam da oradaydı. Annemi sordum. Banyo yaptığını söylediler. Yukarıya çıktı. İçi temiz su dolu bir banyonun içinde oturuyordu. Saçları her zamankinden uzundu. Saçları ıslaktı ve onu ben yıkadım ama sabun veya şampuanla değildi. Sadece üzerine su tuttum. Yorumlar mısınız?