Rüyada Birinin Sarılması

Rüyasında birinin kendisine sarıldığını gören kişinin sağlık sorunlarına önem vermesi gerektiğini, sinir ve stresten uzak durması gerektiğine delalettir. Rüyasında kendisinin başka birine sarıldığını görmek ise hem beden hem de ruh sağlığına önem veren birinin maneviyatını güçlü tutmasıyla uzun süre sağlıklı kalacağına işaret eder. İyi niyetli kimsenin rüyasında birine sarılması sarıldığı kişiyle sağlığını ve huzurunu paylaşmak istediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyasında sevdiğine sarıldığını gören kimsenin sevdiği kişi ile sıkıntılar yaşayabileceğine ve kısa bir süre uzak kalmaya delalettir. Ancak rüyadaki diğer unsurlarla beraber yorumlandığı zaman uzun süreli bir ilişkiyi de ifade edebilir.

Rüyada Erkeğin Sarılması

Rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre, rüyada bir erkeğin kendisine sarıldığını görmek farklı anlamlara sahip olabilir. Rüyayı gören kimse bekar bir erkekse ve tanımadığı başka bir erkeğe sarılıyorsa, hiç beklemediği bir anda bir kadına aşık olacağına, bekar bir kadınsa, derin bir gönül bağıyla bir erkeği seveceğine delalettir.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyasında ölüye sarılan kimsenin sağlık problemleri yaşayabileceği alamet edilir. Sağlığına çok dikkat etmelidir ki büyük sağlık problemleri yaşamasın.

Rüyada Birine Sarılıp Ağlamak

Rüyasında birine sarılıp ağlamak, sevdiği insanların birbirleri arasında yaşadıkları bir sorunun son bulacağını işaret eder. Sarıldığı kişiyi mutlu edecek girişimlerde bulunacağına da yorulabilir.

Rüyada Düşmanın Sarılması

Rüyada kişinin düşmanına sarılması, çekişmeli bir iş hayatı olduğu ve sorunlu olduğu iş arkadaşları ile sorunları çözeceğini ifade eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

sindirella

Rüyamda tanımadığım bir erkek benimle konuşup yanıma geldi beni sevdiğini hissettim ama fakirdi ve bende bir tiyatroya yazıl dedim o da tamam dedi ve zengin oldu belime sarıldı rüyanın anlamı nedir

Merve Çelebi

Teyzemin kızının hoşlandığı çocuğa karşı bende bişeyler Hissetmeye başladım. Çok yanlış biliyorum ama kalbime söz geçiremiuorum. Çocukda bana karşı bişeyler hissediyor. Dün Rüyamda o çocukla uyuyorduk bana sarılıyordu kuzenin aniden içeri girdi bişeuler deip çıktı odadan. Bu ne demek

kübra güneş

Gerçekte sevgilim var fakat yeni yeni hoşlandiğim bi çocuk rüyamda kalabalik bir ortamda sarıldık ve beni sahiplenmesi ne anlama gelir

Şengül

Rüyamda gerçekte sevgili olmaya çalışıp bir türlü olamadığımız için o kişiyi gördüm neyse okuldaydık kavga ettik sözlü olarak sonra birden kapılar açıldı okulun kapıları sonra birden o kişi kapıdan içeri girdi çıktı sana yapacağımı biliyorum dedi sarılalım dedi ama sarılmadık kapılar beyaz ışık saçıyordu.