Rüyada Beyaz Koltuk Görmek

Rüyada beyaz renk, huzuru ve refahı temsil eder. Ayrıca koltuk da rüyada çalışma ortamını ifade ettiğinden ötürü, rüyada beyaz koltuk görmek bir devlet dairesinde ya da çok kurumsal bir işletmede güzel bir iş ile müjdelenir.

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek, rüyanın iş hayatı göz önüne alınarak yorumlanması gerektiğini işaret eder. Örneğin; ferah bir rüyada koltuk görmek yeni ve güzel bir iş anlamına gelirken, çok şatafatlı, pahalı bir koltuk görmek ise doyumsuzluğu, aç gözlülüğü ifade eder. Rüyanın içeriğine göre değişen yorumlardan bir tanesi de gayrimenkul anlamıdır. Ev içerisinde, evlerde kullanılabilecek koltuk görmek, koltuk sayısınca mülkü temsil eder.

Rüyada Koltuk Takımı Görmek

Koltuk takımı rüyada, tek başına koltuk görmek gibi iş hayatına yorulmaz. Burada daha çok, çekirdek aile ilgili ilişkiler düşünülmelidir. Rüyasında evi içerisinde güzel ve kullanışlı bir koltuk takımı gören kişinin evinden, kendi alanlarında oldukça başarılı ve ünlü kişilerin yetişeceği müjdelenir. Rahat koltuklar, refahı simgelerken, dar ve rahatsız koltuklar ise maddi sıkıntıları simgeler.

Rüyada Koltukta Oturmak

Rüyada koltukta oturuyor olduğunu gören kimsenin yeterince gerçekçi olmadığı, gerçekleşemeyecek hayaller peşinde koştuğu alamet edilir. Kendine çeki düzen vererek biraz daha dikkatli olması gerekir.

Rüyada Koltuk Taşımak

Koltuk görmek rüyada, mevki makam anlamlarına geldiğinden, rüyada koltuk taşımak kişinin başarılarını tek başına ve kimseden maddi ve manevi yardım almadan gerçekleştirmesine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın