Skip to Content

Rüyada Büyüteç Görmek

Rüyasında büyüteç gören kimsenin, gerçek hayatında bazı olayları objektif olarak algılayamadığına, daha büyük sorunlar olarak gördüğü ve bu vesile ile çevresindeki insanları ve kendini gereksiz yere yıprattığına işarettir. Farklı rüya yorumlarına göre rüyada büyüteç görmek, farkında olmadan savurganlık yaparak çevrenizdeki insanları zor durumda bırakabileceğinizi rivayet eder.

Rüyada Dürbün Görmek

Rüyada dürbün görmek, iş hayatında detaylı bir inceleme gerektiren durumlarla karşılaşmaya rivayettir. Bir başka rivayete göre, rüyayı gören kişinin, hayatında kendi gözüyle görmeden, kendi işitmeden olaylara itibar etmediğine alamettir.

Rüyada Mikroskop Görmek

Rüyalar, görüldükleri kişinin içinde bulunduğu durumlara göre ve rüyanın kasvetli olup olmadığına bağlı olarak farklı yorumlanabilir. Rüyada mikroskop görmek de bu şekilde birbirinden çok farklı yorumlara sahiptir. Örneğin; evli ve çocuklu iseniz rüyanızda mikroskop görmeniz çocuğunuzun bilime meraklı olduğu ve bu alanda başarılı olabilecek bir yapıya sahip olduğu anlamına gelir. Kasvetli bir rüyada mikroskop görmek ise istenmeyen durumlarla hiç beklemediği bir anda yüz yüze gelineceğini, stresli zamanlar yaşanabileceğini işaret eder.

Rüyada Teleskop Görmek

Rüyada teleskop görmek, rüyayı gören kişinin akılcılığı ile çok büyük sıkıntılar ile karşılaşmayacağının yanı sıra çevresindeki insanlara da bu akılcılığı ile yol gösterici olarak sevdiği insanlar ile beraber rahat bir yaşam süreceğine alamettir. Bir başka rivayete göre rüyada teleskop görmek, rüyayı gören kimsenin gök bilimlerine olan ilgisinden ötürü, dolaylı yollarla başarılı bir hayata alamettir.