Rüyada Birinin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada birinin doğum yaptığını görmek rüyanın içeriğine göre farklı tabirlere sahiptir. Rüya sahibini doğum yapan kişiyi gerçek hayatta tanıyorsa bu kişinin yaşadığı tüm olumsuzlukların ve zorlukların son bulacağına, kişinin saadet dolu günlere yakın olduğuna, her daim mutlu olacağına ve rahat bir hayat yaşayacağına tabir edilir. Rüyada kolay bir şekilde doğum yapan kişi her şeyi kolay bir şekilde alır, başarıları kolay elde eder ve hayattan beklediği her şey karşısında belirir. Rüyada zorluk çekerek doğum yapan kişi ise güçlük ve zorluklarla mala ulaşır, kazancını artırır ve bolluğa sahip olur. Bu rüya genel olarak hayra yorulur dünya dertlerinden sıkıntılarından kurtulmaya, arınmaya ve rahat bir nefes almaya tabir edilir.

Rüyada Doğumhanenin İçinde Olmak

Rüyada doğumhanenin içinde olmak rüya sahibinin isteklerinin gerçek olacağına, hayallerinin tam da istediği şekilde hayatında vuku bulacağına, dileklerinin kabul olacağına, çabalarının karşılığını alacağı günün geldiğine, hedeflerine ulaşacağına ve gün yüzü göreceğine, kişinin parlak bir geleceğe sahip olacağına ve her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Doğumhaneye Gitmek

Rüyada doğumhaneye gitmek geçim sıkıntısı olan, maddi imkânsızlıkların peşini bırakmadığı günler yaşayan rüya sahibinin stres ve endişe dolu günlerinin sona ereceğine ve mutlu günlerin yakın olduğuna, hayattaki ideallerine ve olmak istediği noktaya ulaşacağına, hayallerinin gerçek olacağına, en güzel günlerinin kapıda olduğuna tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Zuhal göya

Rüyada birinin sizi kız çocuk doğurduğunu görmesi

Besna kılgı

Tanımadığım birinin doğum yapmasının anlami

eda mertsöz

erkek arkadaşımı ; terkedilmiş virane yıkıntı bir ev içinde yarı çiplak yerde cöpten buldugu minder ustunde yatarken gördüm merak ettim ??tskedrm

Zuhal

Benim eşim 6 aydır cezaevinde ve su sıralar sıkıntıda ben rüyamda Eşimin geldiğini gördüm. Arabadan inerken gördüm kostüm ama sarilamadik uyandım acaba ne anlama geliyor

Handan

Rüyamda eski eşimle, kızımın babasıyla tek kişilik bir yatakta yatıyorum. Ben ona sırtımı dönmüşüm o ise arkamdam sarılarak cenin pozisyonunda yatıyor. Hiç konuşma yok. Sabah benimle cinsel beraberlik yaşamak istiyor. Ben de çok kızıyor ve uzaklaşıyorum. Tam bu sırada ise kızımın babasının eşinin doğumunun başladığı haberini alıyorum. Kızımın babasına tecavüzcü diye suçlayıp eşinin yardımına gidiyorum. Aynı zamanda bir okuldayım. Sınıfa sığamıyoruz ve bu nedenle büyük olan sandalyeleri sınıftan çıkarıyoruz. Ana okulu çocuklarının oturduğu minik sandalyelere oturup sınıfta hiç tanımadığım insanlarla ders dinliyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?