Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüyada beyaz yumurta görmek genelde kadını simgeler. Bekar bir kimsenin bu rüyayı görmesi güzel ve ahlaklı biri ile evlilik yapacağına, evli kimseler için ise kişinin eşi ile olan muhabbetinin artacağına, mutluluk dolu günler yaşayacağına, neşe dolu bir yuvaya işaret eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya hayırlı bir evlada sahip olmaya, eşinin hamile olmasına ve güzel bir çocuk dünyaya getirmesine de yorulur.

Rüyada Tavukların Yumurtladığını Görmek

Rüyada tavukların yumurtladığını görmek çocuk sahibi olmayı simgeler ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi erkek ise eşinin hamile olmasına kadın ise kişinin güzel bir çocuğunun olmasına alamet eder. Rüyada tavuğun yumurtlaması bazen de yeni bir proje üzerinde çalışmaya ve çok başarılı olmaya, hızlı bir şekilde yükselmeye ve iyi bir konum sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyada pişmiş yumurta ve bu yumurtayı yediğini gören kimse sıkıntı çekerek, oldukça zahmetle elde edeceğine, bazen de bu rüya kişinin fayda göreceği bir iş için oldukça sıkıntı ve zorluk yaşayacağına ancak sonunda elde edeceğine tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin çektiği sıkıntıların sona ereceğine, rahat edeceği, refah içinde yaşayacağı zamanların yakın olduğuna, kişinin çevresinde onu her daim koruyup kollayan birilerinin olduğuna ve güven içinde hissetmesini sağladığına, bazı kişilerden yardım ve fayda göreceğine de delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın