Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin düştüğünü görmek kişinin her şey in yolunda gittiği bu günlerde her şeyin değişeceğine, hem aile hayatının hem de çalışma hayatının ters düz olacağına, zor duruma düşeceğine, mutluluğuna gölge düşeceğine, geri dönüşü olmayan hatalar yapacağına, saygınlığını kaybedeceğine, aile içinde büyük tartışmaların ve tatsızlıkların yaşanacağına ve büyük bir üzüntünün hasıl olacağına alamet eder. Kişinin çalışma hayatında ise büyük çaba göstereceğine ancak emeklerinin karşılığını alamayarak üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Birinin Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin denize düştüğünü görmek kişinin sevdiği birinin yardımı ile iş hayatında güzel durumlarla karşılaşacağına, rüya sahibinin büyük atılımlar yaparak kendini göstereceğine, kişinin başarılı insanlarla iletişimde kalacağına ve işlerini büyütmesinde bu kişilerden yardım alacağına da işaret eder. Ayrıca bu rüya aile hayatında mutlu geçecek günlere ve hayat boyu sıkıntı çekmeden, huzur içinde yaşamaya da tabir edilir.

Rüyada Balkondan Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada balkondan denize düştüğünü görmek kişinin ve sözünde duran biri olduğuna, çevresindeki kişilere karşı dürüst olacağına bu şekilde saygınlık kazanacağına ve bu durumun kendisini çok mutlu edeceğine, çok sevilip sayılacağına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya, rüya sahibinin geniş bir çevresinin birçok dostunun bulunduğuna ve bu kişiler sayesinde her zorluktan kurtulacağına, her sıkıntıyı aşacağına ve yüzünden gülümsemenin eksik olmayacağına da tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Mürsel

Rüyamda bir arkadasımın sevgilisinin peşinden giderken bir evin üstünden düştüğünü fakat her tarafının kırıldığını ama ölmedigini gördüm.Hatta bazı yerlerinin etlerinin yandigını etlerini çok kötü göründüğünü gördüm. Rüyamı yorumlayabilirmisiniz

Neslihan balırak

Merhaba,kardeşim beni rüyasında bir erkeğe bakarken devamlı onu ararken duvardan düştüğümü görmüş ama hiçbir şey olmamış çok şükür hiçbir şey olmadı demiş. Bunun anlamı nedir acaba? Bir erkek bana zarar vermek isteyecek ama veremeyecek olabilir mi? Teşekkürler..

Bilgen

Ufak Kız cocugunun yuz ustu dustugunu gordum gorur gormez kaldırdım cok guzel bı kız cocuguydu