Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin düştüğünü görmek kişinin her şey in yolunda gittiği bu günlerde her şeyin değişeceğine, hem aile hayatının hem de çalışma hayatının ters düz olacağına, zor duruma düşeceğine, mutluluğuna gölge düşeceğine, geri dönüşü olmayan hatalar yapacağına, saygınlığını kaybedeceğine, aile içinde büyük tartışmaların ve tatsızlıkların yaşanacağına ve büyük bir üzüntünün hasıl olacağına alamet eder. Kişinin çalışma hayatında ise büyük çaba göstereceğine ancak emeklerinin karşılığını alamayarak üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Birinin Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin denize düştüğünü görmek kişinin sevdiği birinin yardımı ile iş hayatında güzel durumlarla karşılaşacağına, rüya sahibinin büyük atılımlar yaparak kendini göstereceğine, kişinin başarılı insanlarla iletişimde kalacağına ve işlerini büyütmesinde bu kişilerden yardım alacağına da işaret eder. Ayrıca bu rüya aile hayatında mutlu geçecek günlere ve hayat boyu sıkıntı çekmeden, huzur içinde yaşamaya da tabir edilir.

Rüyada Balkondan Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada balkondan denize düştüğünü görmek kişinin ve sözünde duran biri olduğuna, çevresindeki kişilere karşı dürüst olacağına bu şekilde saygınlık kazanacağına ve bu durumun kendisini çok mutlu edeceğine, çok sevilip sayılacağına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya, rüya sahibinin geniş bir çevresinin birçok dostunun bulunduğuna ve bu kişiler sayesinde her zorluktan kurtulacağına, her sıkıntıyı aşacağına ve yüzünden gülümsemenin eksik olmayacağına da tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın