Rüyada Birini Kaybetmek

Rüyasında birinin kaybettiğini göre kişi, korkulu bir döneme başlangıç yaptığını, bu başlangıç içerisinde de kendisini yalnız hissettiğine yorumlanır. Aynı zamanda kişi yaşamını korumak için mücadele gösterecek olsa da kişi ailesinin durum karşısında ilgisiz olacağına delalettir. Rüya sahibi kişi, çok sevdiği lüks yaşamından ve saçma sapan harcamalardan dolayı gelir sıkıntısı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Birini Kaybetmek ve Ağlamak

Rüyada birini kaybetmek ve bunun neticesinde ağladığını görmek, kişinin sevgi ve hasretle beklediği bir tanıdığı ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüya da kalabalık bir yerde birini kaybedip ağlamak, iş hayatı ile ilgili yaşanacak çok büyük bir sevince ve mutluluk gözyaşlarına yorumlanır.

Rüyada Birini Kaybetmek ve Sonra Bulmak

Rüyada birini kaybettiğini görmek ve kaybettiğini sonradan bulduğu gören kişi, çok istenen bir dileğin gerçek olmasının aslında hiç de yararlı olmadığını anlamına gelir.  Rüya ilgili yapılan bir diğer yorum da kötü görünen bir olayın kişiyi her ne kadar üzse de, zaman geçtikçe doğru olanın bu olduğunu anlayan kişinin dileğinin gerçekleşmemesine üzülmek yerine sevineceğine yorumlanır. Rüya hakkında yapılan bir diğer yorumda başarısızlıklar sonrasında yeniden denemek için gereken gücün bulunacağına ve yeniden motive olunacağına delalettir.

Rüyada Birini Kaybetmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada birini kaybetmenin psikolojik olarakta elbette ki bir yorum vardır. Rüyada ile ilgili güven ve ilgi ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin bu duyguları özellikle en yakınındaki kimselerle yaşamak istediğine yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Sümeyra

2 gün sonra sözleneceğim sevdiğimi rüyamda kaybetmiştim ve uzun zaman sonra izini bulmuştum. Telefonla mesajlaşmaya çalıştım ve bulduğum için mutluluktan ağlar gibiydim. O çok fazla yazamıyordu ben de aradım. Başka bir adam çıktı ve vardiyalı çalıştıklarını sıra kendisine geçince telefonu teslim edeceğini söyledi. Saat kaçta dedim gece üçte dedi. Ben de çalıştığı yeri aradım resimlerden başka yerlerden ismini buldum. Kuzenlerimi de alıp gittim baktım orada ortada dönüp duruyor çok zor bir işti. Kalabalık içinde herkese yol gösteriyor. Ben yaklaşınca işten kaytarıyor görünmemek için tanımazdan geldi ve bana lavabonun yerini gösterdi. Ben de biraz uzaktan izledim. Başka kızlar da bir şeyler sorunca kıskandım ve tekrar gittim yanına. Çok yorgundu. Artık yeter gidelim dedim ve aldım onu sırtıma. Çocuk gibi sırtıma aldım. Bir yokuştan yukarı doğru çıkarak taşıdım onu. O baygın gibiydi yorgunluktan. Evleneceğimiz için fazla fazla çalışıyormuş, para kazanmak için uğraşıyormuş. Ben de onu bulduğum için mutluydum. Çok mutluydum. Eve gidip ona bakmayı iyileştirmeyi düşünüyordum. Yorumlar mısınız?