Rüyada Beyaz Terlik Görmek

Rüyada beyaz terlik görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı bir yolculuğa çıkacağını gösterir. Bu rüya özellikle yolculuğa gitmek isteyenlerin çıkacakları güzel bir seyahate, bu seyahat boyunca tanışıp dost olacakları insanlara ve mutlu olaylara işaret eder. Beyaz terlik görmek zaman zaman evinize gelecek dostlar ve hayırlı misafirler olarak da tabir edilir.

Rüyada Renkli Terlik Görmek


Rüyada görülen siyah terlik hayırlı olmayan bir yolculuğa çıkmaya, bu yolculuk boyunca bazı sıkıntılar yaşamaya, bazen de normalde gitmeyeceğiniz birilerinin evine gidip o insanlarla zaman geçirmeye işaret eder. Sarı terlik, bir hastayı ziyaret etmek ya da bir seyahat sırasında hastalanmak; kırmızı terlik ise, sevdiğinizin evine gitmek, bir birliktelik ya da sevgilinizle yapacağınız bir seyahat olarak yorumlanır.

Rüyada Terlik Giymek


Eğer rüyanızda terlik giymişseniz bu, hiç hesapta olmayan bir seyahat yapacaksınız demektir ancak bu rüya seyahatinizin uzun sürmeyeceğini de gösterir. Bazen de bu rüyayı gören kişi oturduğu evden taşınır. Rüyasında bir terliği giyip yürüdüğünü gören, kısa bir mesafeye gider, gittiği yere yerleşir ve hayatlarında yeni bir sayfa açarlar.

Rüyada Terliğin Yırtılması


Bu rüya iki farklı şekilde tabir edilir: yırtılan terlik yapmayı planladığınız bir seyahatin iptal olacağına ya da ne kadar gitmek isterseniz isteyin olduğunuz yerde kalacağınıza delalet eder veya arada sırada gittiğiniz, vakit geçirdiğiniz bir yerin sizin için artık hayırlı olmadığını ve oraya gitmemeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Terlikle Koşmak


Rüyasında ayağında terlikle koşan ya da koşarken ayağındaki terlik çıkan kişi kendisine ağır gelecek ve zorlanacağı bir sorumluluğun altına girecek demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın