Rüyada Bir Yere Gitmek

Rüyada bir yere gittiğini gören kişinin rüyasının yorumlanmasında gidilen yere ve yerin durumuna göre yorumlama yapılır.  Bir yere gittiğini ancak nereye gittiği bilmeyen yaşadıkları bu durum  farklı şekilde yorumlanır.

Rüyada Bir Yerden Dönmek

Rüyada bir yerde döndüğünü gören kişi,  karısı ile rüya sahibi arasında yaşanan tartışmalı durumların sona erdirildiğini gözler önüne sürer. Kişi sıkıntılı günleri geride bırakarak neşeli günlerine geri döner.  Rüyanın bir diğer yorumu da işten ayrılan kimseler için aynı işe geri dönmek anlamına da gelir. Kişi aynı zaman da sonradan çok büyük pişmanlıklar yaşayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Gitmek

Rüya  bir yerden başka bir yere gittiğini gören kişi, kararsızlık, şüphe ve inançsızlık içinde olacağına yorumlandığı gibi, her işte de başarılı sonuçlar elde edilemeyeceğine yorumlanır.  Rüya sahibi kişi sürekli fikir değiştiren biri olunduğu için kimsenin güvenini kazanamayacak olmaya da delalet eder.

Rüyada Bir Yere Gitmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada bir yer gitmenin diğer rüyalarda olduğu gibi psikolojik olarak bir açıklaması vardır. Rüya sahibi kişi dengesiz, kararsız bir ruh haline sahip olunduğunu ifade edilen bir rüya olup, kişinin farklı düşünceler içerisinde olabileceğine  yorumlanır.  Rüya sahibi kişi gördüğü rüya karşısında kişileri gerçek yaşamlarında da hedefi olmayan ve rüzgar nereden eserse oraya meyleden kimseler olacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın