Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada beyaz tavşan görmek rüya sahibinin, hoşgörülü ve sakin bir eşle bir ilişki kuracağını ve bu ilişkinin belirli bir süre devam edeceğini gösterir. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı görenin, iş hayatında çok büyük başarılara ulaşacağı, çok büyük kazançlar elde edeceği ve bu başarılı ve kazançlı vaziyetin aile yaşantısını da fazlasıyla etkileyip aile bireylerini de mutlu edeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Tavşan Beslemek

Eğer rüyanızda beyaz bir tavşan besliyorsanız, geçmişe özlem duyuyorsunuz anlamına gelir. Bu durumda rüyayı gören kişi, geçmişte kalan olayları düşünüyor, geçmişinde kalan insanlar için üzülüyor ve geçmişe çok büyük bir özlem duyuyor demektir.

Rüyada Beyaz Tavşan Öldürmek

Eğer rüya gören kişi rüyasında beyaz bir tavşanı öldürmüşse, bu rüya kişinin, ilişki kurduğu kadınla ilgili bir sorun yaşayacağına, bu sorun nedeniyle büyük sıkıntılar çekeceğine ancak en kısa sürede sorunu ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Avlamak


Bu rüya ilişki kurulan kadınla birlikte girilecek bir işten çok büyük miktarda para kazanılacağı şeklinde tabir edilir. Ayrıca, beklenemedik bir kaynaktan gelecek büyük miktarda mala da işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Yavrusu Görmek

Bu rüyayı görenin yaşamakta olduğu ilişkide daha önce hiç tecrübe etmediği ve bilmediği şeyleri göreceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Sevmek


Rüyada sevilen beyaz tavşan, ilişkide olunan kadının yardımıyla büyük bir kazanç elde etmek ve mevcut bir sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın