Rüyada Avlanmak

Rüyada avlandığı gören kişi, beklemediği bir yerden para kazanacağını ya da bir yerlerden miras kalacağına işaret eder. Miras ya da herhangi yerde gelen para, kişinin yapmak istediği diğer konularda cesaretli olmasını sağlayacaktır.

Rüyada Av Köpekleriyle Avlanmak

Rüyada av köpekleriyle bir yerlerde avlandığı gören kişi, kişinin harcadığı emek neticesinde elde ettiği kazançla sorunları çözmek için ön ayak sağlayacağına delalettir.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

Rüyada vahşi hayvan avladığını gören kişi, özel ve iş yaşamında sorun olan durumların ortadan kalkacağına ve güzel hayatlara imkan sağlayacağına bunun neticesinde de üstün başarılar  kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avladığını gören kişi, hayatında yarım kalan işlerin tamamlanmasına ve aile yaşamı ile ilgili yeni kararlar alınmasını sağlar.

 Rüyada Bıldırcın Avlamak

Rüyada bıldırcın avladığı görmek ise, rüya sahibi kişinin güzel günler görüleceğine yorumlanır. Kişinin elden çıkartmak istediği malların geri kazanıla ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine delalettir.  Yine bu konuda atılan adımlar  değerinden fazla rağbet göreceğine yorulur.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avladığını gören kişi, olumsuz hayat felsefesinin kavranılmaya çalışıldığına yorumlanır.  Rüya gören kişinin haksız kazanç sağladığı, insanları yanıltmaya ve korkutmaya çalıştığı ve bu nedenle de çeşitli yerlerde önemli mevki elde etmeye çalıştığına yorumlanır.Tamamen olumsuzluk olmasa da bu rüyadaki kişi haram kazanca ve insanlar arasına fitne sokulmasına delalettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın