Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüyada bıçakla kovalanana kişi, büyük bir tehlike yaşayacak, kısa bir süre içinde başına bir bela açılacak, herhangi bir mevzuda tedirginlik olacak ve korkacak, bazen de çeşitli sıkıntılara katlanacak demektir. Bazı yorumcular bu rüyayı, çekindiğiniz bir kimse ve ondan görebileceğiniz bir zarar olarak tabir ederler.

Rüyada Birisini Bıçakla Kovalamak

Eğer rüyanızda birisini bıçakla kovalamışsanız bu, gördüğünüz kişiye bir zarar vereceğinize işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, kovaladığı kişi tanıdık ise, kendisine bir kötülük yapar ya da arkasından dedikodu yaparak onu üzer. Bu rüya zaman zaman yakın bir akrabanızla bağlantınızı koparmanıza, dostlarınızla aranızın bozulmasına da işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Bıçakla Kovalamak


Rüyanızda bir arkadaşınızı bıçakla kovalamanız, onunla aranızın bozulması ve kısa bir süre içinde aranızda ortaya çıkacak bir çatışma şeklinde tabir edilir. Bu rüyada gördüğünüz arkadaşınızla küsebilir ya da bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Rüyada Bıçakla Saldırmak


Rüyanızda bıçakla saldırdığınız kişiyle aranız bozulacak demektir. Bu rüya, kısa sürede kendinize yakın gördüğünüz birileriyle büyük bir tartışma yaşayacağınıza ve aranızın bozulacağına işarettir. Eğer rüyanızda size bıçakla saldırılırsa, yakında başınıza bir bela gelebilir, arkanızdan konuşan biriyle kısa bir tartışma yaşayacağınıza ya da düşman kazanacağınıza işaret eder..

Rüyada Düşmanını Bıçakla Kovalamak


Rüyada düşmanını bıçakla kovalayan kişi, bu düşmanına karşı üstünlük sağlar ve onun yapacağı kötülüklerden emin olur. Bu rüya, selamete ereceğinize ve şansınızın artacağına da işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!