Rüyada Birini Dövmek

Rüyada birini dövmek rüya sahibinin çevresinde yer alan bir kişiye yardım eli uzatacağına,  rüyasında dövdüğü kişiye gerçek hayatında maddi manevi destek vereceğine, kişinin eksiklerini gidermeye ve ihtiyaçlarını sağlamaya şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Tanınmayan Birini Dövdüğünü Görmek

Rüya sahibi rüyasında tanımadığı bir kişiyi dövdüğünü gördüyse rüyayı gören kişiye gerçek hayatında da tanımadığı birinden gelecek yardıma, hayırlı olaylara ve maddi manevi desteğe işarettir. Başka bir yoruma göreyse bu rüya, rüya sahibinin yaptığı bir iş ya da durumdan dolayı tanımadığı ve ummadığı bir kişiye yardımın dokunacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Eşini Dövdüğünü Görmek

Rüya sahibi evliyse bu rüya, eşiyle arasındaki tüm sorunları çözeceğine, huzurlu ve mutlu bir yuvaya kavuşacaklarına ve kavga- gürültünün kendilerinden uzak olacağına delalettir. Rüya sahibi bekarsa ortak noktalarının fazla olduğu ve iyi anlaşacağı bir kişiyle tanışacağına ve o kişiyle evleneceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çocuğunu Dövdüğünü Görmek

Rüya sahibi gerçek hayatta çocuk sahibiyse bu rüya, çocuklarına vereceği güzel eğitime, ahlaklı yetişmeleri için elinden gelen her şeyin yapılacağına, hayırlı ve topluma faydası olan çocuklar olacaklarına delalettir.

Rüyada Kardeşini Dövdüğünü Görmek

Rüya sahibinin kardeşiyle gireceği ortak bir işe, kardeşiyle geçireceği bol ve uzun vakte işarettir. Rüyayı gören kişi gerçek hayatta kardeşiyle sorunlar yaşamış ve küs ise, barışacaklarına, eskisinden daha iyi olacaklarına şeklinde yorumlanmıştır. Bazı durumlarda bu rüya kardeşinizin eline geçecek mala ya da paraya da işarettir.

Rüyada Düşmanını Dövdüğünü Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatında da düşmanlarını alt edeceğine, onlara karşı üstünlük kuracağına ve galip olacağına işarettir. Rüya sahibi için bu durumların huzur dolu günler getireceğine ve arkasından çevrilen tüm oyunları yerle bir edeceğine şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın