Skip to Content

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada birinin hamile olduğunu görmek iş hayatında köklü değişikliklere adım atılacağına, iş yaşantısını ve çevresini değiştireceğine, büyük sorumluluk sahibi bir kişi olacağına ve yüksek mertebelere ulaşacağına delalettir.

Rüyada Tanımadığı Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Eğer rüyada görülen kişi tanıdık biri değilse rüya sahibinin hayırlı günlere kavuşacağının habercisidir. Rüyayı gören kişi bekar ise kendisi için çok hayırlı ve temiz bir kısmet çıkacağına ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına yorumlanır. Rüya sahibi evli ise çok yakın bir zamanda hayırlı bir evlada sahip olacağının müjdesidir.

Rüyada Tanınan Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatında köklü değişiklikler olacağına, elindeki maddi gücünü yatırım amaçlı kullanacağına ve kâr sağlayacağına, gelecekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine ve yardıma muhtaç kişilere daima yardım edeceğine işarettir.

Rüyada Bekar Kimseyi Hamile Görmek

Bu rüya yorumcular tarafından pek hayırlı yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zorlu günlere ulaşacağına, maddi manevi problemler yaşayacağına ve mutsuz olacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendi Çocuğunu Hamile Görmek

Rüya sahibinin gördüğü kız çocuğu ise evladının ve kendisinin sıkıntılarının biteceğine, maddi kazançlar sağlayacağına ve bereketleneceğine işarettir. Erkek çocuğunu hamile görmek ise kişinin aile yaşantısında ciddi sorunlar yaşanacağına, görülen evlat evli ise evliliğinin biteceğine şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise erkek çocuğunu hamile görmek, görülen kişinin iyi bir yaşantısının olacağına ve iyi bir eş ve baba olacağına delalettir.