Rüyada Birini Boğmak

Rüyada birini boğmak rüyanızda gördüğünüz kişiye zararınızın dokunacağına işarettir. Eğer gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız ona bir fenalık yapacağınız anlamına gelir. Rüyasında bir kişiyi elleriyle boğan kişi bu kişinin hakkını yiyecek, kötü alışkanlıklar edinecek ve hayırsız işlere girecek demektir.

Çevresindeki insanlara iftira atmak suretiyle onları sıkıntıya sokacak ve hayatlarını çekilmez hale getirecek şeklinde de yorumlanır. Rüyada boğmak bazen de kötü alışkanlıklara ve yanlış yollara sapmaya da delalettir. Rüya sahibi harama el uzatacak, insanlara iftira atarak onları suçlayacak, kişilere haksızlık ederek kalplerini kıracak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Birini Suda Boğmak

Rüya sahibi rüyasında gördüğü kişiye karşı kötü davranacak, onu zarara uğratacak ve o kişiyi sıkıntıya sokacak demektir. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişiyi gerçek hayatta da sevmediği ve kendisinden kurtulmak istediği varsayılır. Yani bu rüya aynı zamanda kendi iç dünyanızdaki düşmanınızın da kim olduğunu gösterebilir. 

Rüyada Birini İple Boğmak

Rüya sahibi, iple boğduğu kişiyi gerçek hayatta tanıyorsa o kişiye karşı salih olmayan kötü düşünceler besliyor manasını taşır. Bu kişiye duyduğu kin ve nefret yüzünden çeşitli hileler ve düzenbazlıklar yapacak ve rüyasında iple boğduğu kişinin hayatını burnundan getirecek demektir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya kişinin yakınları tarafından haksız düşüncelere uğrayacağına ve işlerini hal yoluna koyamayacağına da işarettir. Bazen de birini iple boğan kişinin çevresindeki kişileri üzdüğü ve onları kırdığı da rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın