Rüyada Birini Boğmak

Rüyada birini boğmak rüyanızda gördüğünüz kişiye zararınızın dokunacağına işarettir. Eğer gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız ona bir fenalık yapacağınız anlamına gelir. Rüyasında bir kişiyi elleriyle boğan kişi bu kişinin hakkını yiyecek, kötü alışkanlıklar edinecek ve hayırsız işlere girecek demektir.

Çevresindeki insanlara iftira atmak suretiyle onları sıkıntıya sokacak ve hayatlarını çekilmez hale getirecek şeklinde de yorumlanır. Rüyada boğmak bazen de kötü alışkanlıklara ve yanlış yollara sapmaya da delalettir. Rüya sahibi harama el uzatacak, insanlara iftira atarak onları suçlayacak, kişilere haksızlık ederek kalplerini kıracak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Birini Suda Boğmak

Rüya sahibi rüyasında gördüğü kişiye karşı kötü davranacak, onu zarara uğratacak ve o kişiyi sıkıntıya sokacak demektir. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişiyi gerçek hayatta da sevmediği ve kendisinden kurtulmak istediği varsayılır. Yani bu rüya aynı zamanda kendi iç dünyanızdaki düşmanınızın da kim olduğunu gösterebilir. 

Rüyada Birini İple Boğmak

Rüya sahibi, iple boğduğu kişiyi gerçek hayatta tanıyorsa o kişiye karşı salih olmayan kötü düşünceler besliyor manasını taşır. Bu kişiye duyduğu kin ve nefret yüzünden çeşitli hileler ve düzenbazlıklar yapacak ve rüyasında iple boğduğu kişinin hayatını burnundan getirecek demektir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya kişinin yakınları tarafından haksız düşüncelere uğrayacağına ve işlerini hal yoluna koyamayacağına da işarettir. Bazen de birini iple boğan kişinin çevresindeki kişileri üzdüğü ve onları kırdığı da rivayet edilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Ayşegül öktem

Rüyamda nerde olduğumu bılmıyorum ama annemi kız kardeşimi abımi teyzemı görüyorum aslında kabalıkta TM aklıma glmıyo sonra BN birşey kere sinirleni yorum bağırıyor um bizden ne istiyorlar dıe o sırada esımıde görüyorum kucagım kızım var bı bakıyorum biri lerı bir kız çocuğunu kaçırı Yor okızın abisi de 11 12 yaslarında ve bir kamyonun içinde ağzında bnm kızımın bıberonu BN bu defa ona kuzıyorum yolu AC kardeşini kacırıyorlar DİE bı bakıyorum 6 tane kamyon kcırılan çocuğun peşin den gıdıyo sonra BN oralarda yürürken bir yerde yım bı kapı var kapının bı merdiven var biri iniyor yayklarına bakıyorum merdiven altından kocaman bı dev ayağı gibi bizlerden baya büyük uzun boylu iri birisi BN okapınn ardına saklanıyor um bnı gormuyo ilk o gidince çıkıyorum oradan birkaç çocuk görüyorum 3kız 1bır erkek çocuk onlarda bu devlerden kacıyo birlik olalım diye onları yanıma alıyorum epey kaçıp saklanıyoruz bu devlerden çünkü bulduklarını yıyolarmıs saklanırken biri bnı buluyor sarışın bir dev ama bu biraz kısa boyluydu bu arada yer bizim eski evimizin avlusu avlu eşyalarla dolu BN BN banyo kapının arkasında saklanıyordum ynmda iki kız cocuguyla bnı gördü çıkardı tam bnı yiyeceği sırada bn uzerıne cam bardak atıyorum içinde bulanık su gibi birşey var olmuyor bas edemiyorum bu defa onun boynun da ipten kolye varmış siyah onu onla boguyorum bir kız çocuğundan da yardım istiyorum şeyini sık ölsün diye bağırıyorum kız çocuğu da yapıyo ve o öluyo ondan sonra BN 6 7 tane ayaklı bardak kırıyorum glırlerse saplarız DİE o sırada çocuklar yanıma glın DİE onlara bagırıyordum bı bakıyorum 5 6 dev glıyo saklanıyordum orda uyan dım boyle gördüm birde esımn elinde siyah bir çanta vardı.teşekkür ederim .