Rüyada Birine Ekmek Vermek

Rüyada birine ekmek vermek bolluğun, bereketin ve güzel günlerin habercisidir. Rüya sahibinin salih amel sahibi olduğuna ve yaptığı iyilikler nedeniyle Allah katında sevildiğine yorulan bu rüya, kişinin tüm bu güzellikler nedeniyle bahtının açılacağına, sağlık konusunda sıkıntı yaşamayacağına, iki dünyasını da kurtardığına ve ailesinin de geçiminin kolaylaşacağına işarettir.  Eğer rüya sahibi sağlık problemleri çekiyorsa beklenmedik ve hızlı bir şekilde problemlerinden kurtulacak, sağlığına kavuşacak ve hastalığından tamamen kurtulacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Birine Ekmek Vermek

Rüyasında tanımadığı bir kişiye ekmek verdiğini gören kimsenin kendi iş kapısını açacağına, kendisinin olduğu kadar başka kimselere de iş kapısı vereceğine şeklinde yorumlanır. Kişi işletmesinde çok sayıda kişi çalıştırır ve onlara iş olanağı sağlar. Aynı zamanda bu rüya müjdeli ve temiz haberlerin de müjdecisidir. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerlerden hayırlı haberler alacağınıza ve ferahlayacağınıza işarettir.

Rüyada Yaşlı Birine Ekmek Vermek

Rüya sahibinin arzuladığı tüm isteklerinin gerçek olacağına, ikili ilişkilerinde ve ailesinde huzurlu günler yaşayacağına, manevi açıdan kendisine zarar veren kişilerden kurtulacağına işarettir. Rüya sahibinin her konuda feraha kavuşacağını müjdeleyen bu rüya, aynı zamanda iş yaşantısında sıkıntı çeken kişilerin de sıkıntılarından kurtulacağına, önemli gelişmeler yaşayacağına ve itibar kazanacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çocuklara Ekmek Vermek

Rüya sahibinin ihtiyaç sahibi insanlara yardım edeceği, onların maddi manevi sıkıntılarını kendi elinden geldiğinde çözeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı tüm bu iyilikler nedeniyle manevi doyuma ulaşacağına, ruhunu iyiliklerle besleyeceğine ve kişilerin hayır dualarını alacağına delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Necla ünlü

Rüyamda babam benden eklen istedi. Ben ekmek almaya gittim. Keske cebimde ekmek olsa diye düsündüm bir anda cebimde avucumda Bir ekmek vardi, Keske fazla olsa diye düsündüm ve Bir anda cebimde 5 Tane ekmek vardi. Demek dileklerim gerceklesiyor diye baska dileklerde bulundum. Ve babama ekmekleri Verdim. Babamin önünde tepsi vardi ve ekmeklerle doluydu. Aceba rüyam ne anlama geliyor Merak ettim. Yorumunuz Icin simdiden cok Tesekkür ederim.

Selma

Rüyamda az pişmiş bir ekmek vardı. Ekmeği koparıp iki komşuma verdi. Ardından yerden cam kırıkları toplayıp yerleri süpürdüm. Bu rüyam ne anlama geliyor?