Rüyada Binadan Atlamak

Rüyada binadan atlamak rüya sahibinin başta kötü bir olay olduğunu sandığı durumun göründüğü gibi olmadığı aslında kişiye hayır ve bereket getireceği şeklinde yorumlanır. Herhangi bir konuda umutsuzluğa düşen kişinin umudunu tekrar kazanacağına ve zorluk çektiği günleri geride bırakıp feraha kavuşacağına delalettir.

Rüyada Yüksek Bir Binadan Atlamak

Rüya sahibinin sahip olduğu mertebeyi kaybedeceğine, iş yaşantısında olumsuzluklarla karşılaşacağına ve eğer önlem almazsa işini dahi kaybedebileceğine, çevresindeki kişilerle arasında soğuk rüzgârlar eseceğine delalet eder. Aile yaşantısında çeşitli problemler yaşayacağına da işarettir.

Rüyada Yüksek Bir Binadan Atlayıp Ölmek

Rüya sahibinin kendisine faydası dokunmayan işlere tüm enerjisini ve vaktini harcamasını eğer bu durumu erken fark edemezse sıkıntılar çekeceğine yorumlanır. Kişinin kendisi için önem arz eden konularda özensiz davrandığını ve bu şekilde elindeki parasını, itibarını kaybedeceğine ve borçlanacağına da işarettir. Aynı zamanda kişinin sağlık durumunun da olumsuz etkileneceği yönünde yorumlar da yapılmaktadır.

Rüyada Binadan Atlayıp Bacağını Kırmak

Rüya sahibinin ilerleyen süreçte sıkıntılı zamanlar ve sağlık sorunları yaşayacağına fakat tüm bu zor günleri ailesi ve sevdikleriyle atlatacağına, umudunu yitirmemesi halinde tüm bu yaşanan tatsızlıklardan tecrübe edineceğine işarettir. Eğer rüya sahibi tüm bu sıkıntılara karşı sabırla yol alırsa zarara uğramadan bu süreci atlatacak ve ferahlayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Binadan Atlayıp Yaralanmamak

Rüya sahibinin uzaklaşmak istediği yer, kişi ya da olaylar şeklinde yorumlanır. Kişinin hayatında yeni bir sayfa açmak adına bulunduğu yerden taşınması, eski dostlarından uzaklaşması ve yeni bir şans kapısı aralama özlemini kazanmak için çabalaması anlamlarına da gelir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!