Rüyada Birine Su Vermek

Rüyada görülen su temiz ve berrak ise sevap kazanmaya, bol bereketli kazanca, pis, bulanık su hastalık sahibi olmaya, durgun su maddi sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada birine su vermek gerçek hayatta olduğu gibi çok büyük sevap işlemekle yorumlanır. Bu çok hayırlı rüya, rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olan birine bir iyilikte bulunacağına, çok büyük sevap kazanacağına işaret eder. Rüyada verilen su temiz ve berrak ise yapılan yardım yerini bulacak ve hayırlara vesile olacaktır, eğer verilen su, az, pis veya çamurlu ise yapılan iyilik takdir görmeyecek, kişiye faydadan çok zarar verecektir.

Bazı olumsuz yorumlarda ise rüyada birine su vermek; hayırlı bir şey kabul edilmez. Kişinin girişmiş olduğu bir işte başarısız olacağına, gururunun kırılacağına, çevresinden dışlanacağını delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek

Rüyada ölmüş birine su vermek, rüyayı gören kişinin o insana çok iyiliği dokunduğuna, iyiliğinin mükâfatını bu dünyada da öbür dünyada da fazlası ile alacağına yorumlanır. Rüyada birine su vermek, aynı zamanda kişinin hayır işleri ile iştigal edeceğine ve güzel işler yapmaya devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Su Dağıtmak

Rüyasında bir kalabalığa su dağıttığını gören kişi, yardımseverliği, iyi kalpliliği, paylaşımcı yönü ile çevresinde takdir göreceğine, sevilip sayılacağına, ailesinin ve yardıma ihtiyacı olan olmayan herkesin hayır duasını alacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Yabancıya Su Vermek

Rüyada görülen su rızık, geçim, menfaat, nimet, safa, çocuk, adalet, ganimet, rahatlık ile tabir olunur. Farklı açıdan bakan çoğu rüya yorumcularına göre ise rüyada bir yabancıya su vermek berekete işaret eder. Rüya sahibi rüyasında saf ve pak bir suyu yabancı birine veriyor ise bereketli helal kazanç, rızık sahibi olur demektir. Rüyada bulanık ve sıcak bir su verdiğini gören kişi ise hastalanır ya da üzüleceği bir olay yaşar.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

meftun gözegir

ruyami tabir edin sevdigim kizi aglarken gordum ben de onun elini yuzunu optum ve su icirdim

nihad kazimov

ruyada konusmadin insana su vermek

olcay

ruyamda ölmüs babama büyük cam kavonoz icinde camurlu pis su verdim.

Hatice

Rüyamda vefat etmiş kardeşime bir bardak su verdim.